!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Update no. 2

1. října 2018 v 16:08 | Anaj |  Moje tlachání
Zdravím,
jsem si vědoma toho, že jsem se sem měla podívat dřív, ale jaksi jsem zapomněla heslo a neměla jsem nervy na to, vytvářet nové. Dnes se konečně našel čas, vlastně jsem s ek tomu musela dokopat, protože Google Analytics mi ukazuje, že sem stále chodí lidi, což je na jednu stranu moc hezké, ale to bych neyla já, abych si nestěžovala, proč sem ti lidé chdoí teď, když tu nejsem, a nechodili když jsem zde byla aktivní?
Vím, že blog asi už funguje jak má, ale já už prostě navykla na wordpress a nechce se mi sem vracet. Na druhou stranu, tady už to bylo tak nějak zavedené a někdo sem občas zabloudil. Na nové stránce je mrtvo, mnohdy doslova. Přiznám se, že jsem párkrát přemýšlela nad tím, že se sem vrátím, ale vždy jsem se proplácla a tím se probrala. Na wordpressu je hodně zahraničních lidí, ale co se mého tématu týče, nic moc jsem nenašla, nebo neumím hledat. (Velmi pravděpodobné.)
Tímto bych na vás chtěla apelovat, abyste, pokud se dostanete sem, přešli i na mou druhou stránku, uděláte mi tím radost. Nikoho nenutím, stále vlastně blog píšu jen pro svou radost a starost.
Děkuji za pozornost, mějte se hezky, protože tohle je na 99,99 % poslední příspěvek na této stránce. Děkuji každému, kdo se tady na blogu zastavil a třeba se i vrátil. Opravdu díky, pokaždé mi udělalo radost, když se někdo zajímal o stejnou věc jako já.
Loučí se Anaj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama