!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

!UPDATE!

8. září 2018 v 17:05 | Anaj |  O Blogu

Pozor! Pozor!
Zaprvé, tohle nemělo přijít vůbec tak rychle a zadruhé, stalo se a já už toho mám dost.
Takže, tady na blog.cz pravděpodobně končím. A i kdybyste si to přáli sebevíc, nekončím s blogováním úplně, jen se přesouvám na jinou platformu.
Již o prázdninách jsem hledalanějakou novou, ale jen tak do budoucna, nic co bych rozjela v blízké době. Měla jsem se přesunout na platformu Wix.com a vše mělo být OK. Složitě jsem si kopírovala články odtud tam, ale dejme tomu. Po tom, co mě blog.cz několikrát za sebou ošklivě vypekl, jsem se dnes rozhodla pro okamžitý přechod a nalezla jsem Wordpress. Tam jsem si nakopírované články jednoduše naimportovala a bylo hotovo. Wordpress mě překvapil svou jendoduchostí a svižností. Samozřejmě, že se najdou věci, které mi nevyhovují, nebo je ještě nemám zmáknuté, ale jsou to jen detaily.
Jak už jsem psala tam, nemá pro mě smysl vést dva blogy, protože to by mě asi zabilo.
Hlavním důvodem proč zde končím je dnešní a včerejší problém s vydáváním článků, myslela jsem si, že je to jen další chvilková porucha, ale podle některých lidí to trvá již týden! (Nebyla jsem na blogu, tak nevím jestli je to pravda.) S touto platformou jsem ale měla problémy již dříve. Neskutečně mě například štvalo, že jsem musela přepínat prohlížeče, abych mohla nahrát více obrázků, protože přes Chrome to nejde.
Takže, nyní jsem k nalezení na adrese igavemyhearttokpop.wordpress.com. Nic lepšího mě bohužel nenapadlo, ale myslím, že to obsah mého blogu zcela vystihuje a nemůže tak dojít k omylu, o čem můj blog vlastně je. Nic se nemění, stále se chci věnovat novinkám v kpopu, "recenzím" na knihy a dramy, případně i mým osobním problémům.
Je vysoce pravděpodobné, že se tady ještě ukážu, třeba příští týden, až se vrátím ze školy a juknu, zda se tu něco nezměnilo, ale i tak zůstanu již na Wordpressu, je to jednodušší a praktičtější.
Teď mě tak napadá, že tento článek na hlavní stránce taky možná nebude vidět, sakra.
Asi to zbytečně řeším, stejně to nikdo nečte.
Prozatím se loučím a těším se na novém blogu,
Anaj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama