!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Stray Kids, Red Velvet

6. srpna 2018 v 14:43 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Finišuju s přípravami na koncert - zařizování spojů; učení fanchants; domlouvání ubytování u sestřenice; myšlenky na sebevraždu, protože mi nejde skloubit check in a odnesení věcí k ní... Je to fakt krása a to jedu jen do Prahy, nevím co bych dělala, kdybych měla vycestovat do zahraničí. Zpět k hlavnímu problému dnešního dne a výjimečně nemyslím to horko.
Stray Kids dnes předvedli svůj první návrat na scénu s mini albem I Am Who, v němž zřejmě pokračují v cestě za poznáním své vlastní identity. Titulní skladba My Pace mě rozsekala, opět přišli se silným rytmem, ale oproti debutové District 9 je mnohem odlehčenější a tanečnější. Stále si říkám, že jsem na hluboké texty a taky že jo, ale pak přijde refrén s "Nanana" či něčím podobným a já jsem v háji. Tak nějak vím, že kluci budou úspěšní, protože jestli ne, tak je s fanoušky něco hodně špatně. Stray Kids jsou neskutečně talentovaní, jak pohybově, hlasově, tak samozřejmě i vzhledově. Vše to máte v takovém úhledném balíčku. Kluci taktéž nedávno zveřejnili jméno svého oficiálního fanklubu, bude se nazývat STAY, od věty Where Stray Kids Stay. Bylo k tomu vydáno krátké video. Zbytek alba je opět luxusní, smíchali v něm všechny možné styly a rytmy, které se moc dobře poslouchají. Zatím asi nejvíc ujíždím na Voices, Question a My Pace, ale všech sedm písní je skvělých. Nevím, ale lepší skupinu tenhle rok asi už nenajdu.


Red Velvet a jejich letní comeback s Power Up mě upřímně lehce vyděsil. Holky ve videu zřejmě odkazují na všudypřítomné vedro, protože se jim tam také vše roztéká, taky se jim mění ananas na CD-čka, ale to je asi příklad tropického šílenství. Už jsem si u nich zvykla na "vyspělejší " koncepty, takže tohle je poměrně velké zklamání, ale je to typický letní song, takže co nadělám. Melodie je chytlavá, ale mám ten pocit, že jsem ji už někde slyšela. Ten refrén mi připomíná nějakou anglickou skladbu, ale nemůžu si vzpomenout jakou, ale jinak v pohodě, žádná zlá krev.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama