!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

SHINHWA, Jin Longguo, NCT DREAM, BaekHyun & Loco, JooHeon

31. srpna 2018 v 13:49 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Měla bych si balit na intr, ale jsou i lepší věci na práci, než se stresovat tím, že škola už buší na dveře. Na závěr měsíce ještě přidávám několik posledních comebacků. SHINHWA se vrátili s Kiss Me Like That. Pánové jsou již takoví kpop veteráni, ale ani to jim nezabraňuje v tom, aby tvořili dobrou hudbu, i když si myslím, že mají skladby lepší než tuhle. I tak se jedná o pěknou, pohodovou a hlavně zamilovanou skladbu. Já na ty pomalejší skladby moc nejsem, ale Shinhwa prostě dokáží zaujmout se vším.


Krásná balada od začínajícího sólo zpěváka Jin Longguo-a s názvem Friday n Night. Balady nemusím, ale tahle se dá poslouchat. Dost dumám nad tím videem, neměl tam lidi - už jsem si i myslela, že v té kavárně neuvaří ani jednu kávu - mělo to něco znamenat? Vypadalo to, že na někoho čeká, což je smutné, protože zřejmě nepřišel/a. Upřímně se mi video i písnička líbily, YongGuk se zdá být velmi talentovaným zpěvákem.


NCT DREAM, je pravdou, že právě tuhle podskupinu NCT zrovna moc nemusím, ale i oni umí překvapit. Minimálně tímto comebackem s We Go Up, který je asi to nejlepší, co jsem od nich kdy slyšela. Jejich debut jsem odsunula do nejspodnějšího šuplíku, protože mi přišlo, že SM pomalu začíná zneužívat práci dětí, pozdější singl Go se mi líbil o něco víc, ale když poslouchám jejich novinku, vidím v Go jen planý pokus o rebélii. We Go Up mi přijde jako jakýsi zlatý střed, není to dětinské a pomalé, ale ani příliš "badass", jakoby kluci začali hledat svoji vlastní cestu a zní to moc dobře. Stále se ale nějak nedokážu smířit s tím, že když debutovali byli buď stejně staří, či mladší než já. Opravdu si přijdu stará.


Na konec prázdnin jsem prostě potřebovala dávku Baekhuyn-ova hlasu, kterou jsem si užila v rámci projektu Station X 0. V rámci tohoto projektu vydal již zmiňovaný zpěvák ve spolupráci s rapperem Loco-em píseň Young. A že je co poslouchat. Podle teaserů jsem si tím nebyla moc jistá, ale vyplatilo se počkat na celou skladbu, protože je to pecka. Líbí se mi ten rytmus, který není nijak pádivý, ale je těžší a chmurnější tudíž BaekHyun-ův hlas skvěle vynikne. Loco se postaral o rapové části, které jsou ve skvělém kontrastu ke zpěvu. Celkově se mi tenhle počin moc líbí, video je trochu zvláštní... Po zkouknutí překladu jsem porozuměla propojení textu a videa. Song mluví o tom, že jsme stále mladí a měli bychom tedy dělat to, co máme rádi, co chceme dělat a ne to, co nám někdo diktuje. Video naopak znázorňuje lidi, kteří dělají všichni stále to samé - chodí do kruhu jako ovce, kreslí kruh na papír... Je to rozhodně jedna z nejlepších písní, co v rámci projektu Station vyšla.


S vydáním celého tohoto článku jsem čekala, až se milostpán JooHeon uráčí vydat svůj nový mixtape s titulní skladbou Red Carpet a nakonec jsme se přece jen dočkala. Je neuvěřitelné jak dokáže z roztomilého rapera přejít na tvrďáka mrknutím oka, člověk by to do něj neřekl. Video by se dalo rozdělit na dvě části, tu kde je JooHeon jako sluníčko a předvádí všemožné roztomilé pózy a na tu druhou, kde se objevuje jeho vážná tvář a hroznové víno... Zkrátka si musíme konečně na rovinu říct, že raper skupiny MONSTA X, JooHeon, má rozdvojenou osobnost. Je to těžké, ale nějak se s tím musíme vypořádat. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama