!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Opět konec

31. srpna 2018 v 20:07 | Anaj |  Moje tlachání

Zdravím,
už jsem si tu hodně dlouho takhle nevylila srdíčko, ale v téhle situaci je to potřeba. Ať se to zdá či ne, prázdniny jsou opět v čudu a já udělala úplné minimum toho, co jsem měla v plánu. I tak to byly asi nejlepší prázdniny, které jsem měla. Sice jsem zase nenavštívila nějakou zemi u moře, ale takový už je život a mě to jako neplavci ani moc nevadí.
Mé plány byly velké, jak jsem již několikrát zmiňovala, bohužel se mi povedlo udělat si jen rozbory knih k maturitě, a i ty mi daly pěkně zabrat a mám takový pocit, že je budu muset ještě několikrát předělávat, než budou použitelné. Všeobecně příprava k maturitě u mě zatím nebyla žádná, chtěla jsem se rozhodnout, který předmět si vybrat pro praktickou zkoušku, sepsat si pro a proti u každé možnosti a následně se logicky rozhodnout. K tomuto kroku nakonec nedošlo, takže to vidím na to, jak se budu zrovna cítit, až se budu přihlašovat, což je pěkně na houby, ale když máte milion dalších a hlavně "zajímavějších" věcí na práci, stane se, že takový "detail" opomenete.
Co na tomhle volnu tedy bylo tak skvělé? Nezmiňuji drobné výlety s mou rodinou, které sice nebyly moc časté, ale zase jsme si užili velkou srandu, jako vlastně vždy když někam vyrazíme všichni. Tak například jsem si našla trvalou brigádu, která mi bude vydělávat i během školního roku, tedy pokud najdu sílu jít pracovat o volných víkendech, což pro mě bude skoro nadliský úkol. Dále jsem se po tolika letech konečně odhodlala jít na Hallyu Wave Event a rozhodně jsem toho nelitovala. Stejně jako rozhodnutí vrazit peníze do koncertu 24K, který si budu pamatovat ještě hodně dlouho. Asi právě tenhle den je i přes všechny problémy, slunce a podobné potíže, tím nejlepším z celých prázdnin. Potkala jsem spoustu lidí stejného hudebního vkusu a právě tito lidé mi dokázali, že nejsem divná, jak mi bylo často naznačováno a že se nemusím za nic stydět. S mojí nově objevenou kuráží to došlo tak daleko, že jsem se "přiznala" své nejlepší kamarádce s tím, co poslouchám a ona že v pohodě, že ji zase nikdo nechápe, že poslouchá rock a folk. Jsem za ni tak vděčná, po tolika letech a kilometry od sebe stále dokážeme najít společnou řeč a po téměř půl roce od našeho posledního setkání se můžeme bavit, jakoby nic.
Za co si pomyslně fackuju je fakt, že jsem neměla čas na blog. Buďto jsem pracovala nebo jsem dělala jiné věci, které byly více či méně důlžité a zde to stálo. Neslibuji, že to nyní bude lepší, spíš naopak. Čas mi bude žrát škola a nechápavé spolubydlící. Tak moc jsme si chtěla připravit nějaké články, že je pak v nejhorších časech vydám, ale nebyla jsem toho schopná.
Za co se ale musím pochválit je fakt, že jsem nějakým způsobem překonala strach z telefonování. Jako introvert jsem to s telefonem měla těžké. Psaní zpráv mi nevadí, ale telefonáty byly zlo. Ať už jsme měla volat kámošce či neznámé osobě. V práci jsme ale telefonovat musela ať už kvůli objednávkám do zázemí cukrárny, či zákazníkům pro dohodnutí detailů objednávek. Napřed jsem z toho měla strach, ale nakonec se to stalo mou rutinou, když máte totiž tak v pohodě šéfovou, musí jít vše samo. Neříkám, že jsem nyní nebojácný telefonista, ale dovedu si představit, že si zavolám kvůli objednávce k doktorovi či kadeřnici, což by pro mě dřív byl nepředstavitelný úkol.
Za poslední tři měsíce jsem si tak zvykla na to, že jsem doma, že na intr mě budou asi muset odvézt i s mojí postelí a psem. Bez nich to asi nedám. Opravdu nesnáším konce prázdnin, ale nejsem si jistá zda jsem připravená se jich vzdát. Jednou to ale bude muset přijít a v ten moment budu asi již plnohodntně dospělá. Děsivá představa. Zatím mám čas, možná míň, to když mě nevemou na vysokou nebo vykopnou v prvním semestru...
Nyní tedy hodně síly do dalšího školního roku, ať to ve zdraví přežijem.

Ještě jedna rychlá vsuvka na závěr. Po dopsání tohoto článku jsem narazila na Sheep od Lay-e, ale v novém kabátu od Alan Walkera a je to fakt pecka. Originál je fajn, ale tahle verze je v jistých měřítkách mnohem lepší. Lay mi už v EXO neskutečně chybí, chtělo by to OT9 comeback. Už opravdu končím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama