!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Novinky ze světa Kpopu #7

23. srpna 2018 v 20:29 | Anaj |  KPOP: Ostatní

Poslední dobou tady na to velmi ale opravdu velmi kašlu, ale jedu druhý týden v kuse bez pauzy v práci a mám pocit, že už funguju jen na mód zombie, či by se dalo říct - na výpary. Ještě mě čekají tři dny, tak snad se během dalšího týdne dokopu k něčemu kloudnějšímu. Mimochodem, včera mi bylo devatenáct, to jen aby řeč nestála, stejně jsem to neměla čas oslavit. Co člověka ale mrzí je, když čeká že mu člověk, se kterým tři roky bydlí, alespoň napíše, ale ono se tak nestane...
Stalo se pár opravdu ošklivých věcí, o kterých jsem se chtěla zmínit již dřív, ale byla jsem líná sednout k notebooku a sepsat to, tudíž to shrnu až nyní, ale ono je to možná tak lepší, protože vyplynuly nové skutečnosti. Měla jsme vhlavě spoustu věcí, ale nakonec jsem to zkrouhla jen na takové opravdu "důležité" informace, které jsme chtěla sdílet.


Výsledek obrázku pro pentagon kpop

A začneme pěkně zostra. PENTAGON, desetičlenná chlapecká skupina vystupující pod společností Cube Ent., která již brzy oslaví dva roky na scéně, a která si získala mé sympatie v podstatě hned v době debutu... Mohla bych o nich mluvit hodně dlouho, ale musím k věci. Na začátku srpna vyplulo na povrch, Hyuna to přiznala, že člen skupiny Pentagon - E'Dawn- a zpěvačka Hyuna, jsou spolu ve vztahu, který trvá již krásné dva roky. Moje první reakce byla něco ve smyslu: "Jako fakt?!" Nebylo to myšleno zle, spíš mě to překvapilo, ale když jim to vydrželo již dva roky, tak to asi nebude nic co by se mělo brát na lehkou váhu. Fanoušci to samo sebou na lehkou váhu nebrali. Universe, fanklub Pentagon, se rozdělili na dva tábory. První co pár podporuje a druhý, který vyšiluje a chce aby E'Dawn odešel ze skupiny. Nebrala jsem tyto pohrůžky nijak vážně, protože takové věci se dějou, některé "fanynky" si nechtějí přiznat, že si jejich idol vybral někoho jiného než je, a že o ně pravděpodobně ani nezavadí pohledem. Bohužel společnost Cube reagovala zcela jinak. Napřed stáhla E'Dawn-a společně s YanAn-em z japonského fanmeetingu a včera zveřejnila informaci o tom, že si již zmiňovaní členové dají od skupinových aktivit pauzu. Neví se jak dlouhou a zda to není pro kluky konečná. Je to nepříjemné. Upřímně, mám strach, zda YanAn není nějak vážně nemocný, a doufám že se brzy ve zdraví vrátí ke skupině. E'Dawn-ova situace je zoufalá, nevím jestli se smát či brečet... Skvělá ukázka svobodného světa. I přes to vše jsem zde abych zbylou osmičku podporovala dál, budu se těšit na návrat našich "vyvrhelů".

Výsledek obrázku pro b.a.p 2018

Jak už jsem se nedávno zmiňovala, členům B.A.P postupně vyprší smlouvy s TS Entertainment. První vypršela 19. srpna a nebyla prodloužena. Jedná se o smlouvu leadera a rappera skupiny, YongGuk-a. Ten se rozhodl smlouvu neprodloužit a tak B.A.P opouští. Skupina by měla pokračovat jako pětičlenná, ale uvidíme, jak to nakonec dopadne. Upřímně jsem nečekala, že by Guk u TS zůstal, ale i tak mě to ranilo. Odchod znamená konec jedné etapy, na druhou stranu možná taky znamená začátek svobody... Na profilu zatím nic měnit nebudu, počkám na vyjádření ostatních členů a pak provedu rekonstrukci. Nejsem BABY od jejich debutu, neposlouchala jsem v té době kpop, ale kluci byli jedni z prvních, které jsem si zamilovala, společně s B1A4 kteří se mi taky rozpadají před očima, a vím že je budu podporovat, ať se rozhodnou pro jakoukoliv cestu, protože když jste součástí fanklubu B.A.P, máte druhou rodinu, která je, byla a bude vždy šestičlenná.
Výsledek obrázku pro b.a.p debut


Výsledek obrázku pro jellyfish entertainment

Teď něco optimističtějšího. Znáte VIXX nebo Gugudan (to jméno mi stále zvedá koutky do úsměvu)? Patří pod společnost Jellyfish, která oznámila, že chystá debut nové sedmičlenné chlapecké skupiny. Přijde mi to jako logický krok, protože minimálně dva členové již zmiňované chlapecké skupiny, N a Leo, budou muset letos narukovat a společnost samozřejmě potřebuje záplatu na jejich ztrátu. Teď to zní, jako bych budoucí skupinu viděla jen jako jakousi náhradu, ale opak je pravdou, velmi se na jejich debut těším, protože VIXX jsou skvělá skupina a Gugudan mě také velmi mile překvapily. Snad se jim debut povede.

Výsledek obrázku pro super junior lo siento

Kdo by neznal pecku od Super Junior a Leslie Grace, Lo Siento, která si získala srdce mnohým posluchačů? Právě tahle spolupráce zaujala natolik, že zvítězila v Nickelodeon Mexico Kids' Choice Awards v kategorii "Nejlepší spolupráce". Sice nejde o nějakou extra významnou cenu, ale i tak je to pro SJ úspěch a zviditelnění. Ať už si člověk o takovýchto oceněních myslí cokoliv, Lo Siento je opravdu skvělá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama