!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

My Secret Romance (2017)

30. srpna 2018 v 20:39 | Anaj |  Watched Dramas

Žánr: Komedie, Romantika
Země: Jižní Korea
Počet dílů/délka: 13 dílů/60 minut
Souhrn: Cha Jin Wook je syn bohaté rodiny, která provozuje velkou společnost. Obvykle vyhledává pouze krátkodobou lásku, ale když se setká s Lee Yoo Mi, která předtím nikdy neměla přítele, změní se. Ve světě randění plném rušných lidí, kteří mají tendenci flirtovat a honit "některé" vztahy spíše než mít smysluplný vztah, který jim dovolí ukázat své pravé pocity, tento pár spolu stráví noc. O tři roky později se setkají a postupně se do sebe zamilují.

Můj dojem: Tuhle dramu jsem zhlédla již asi před měsíce, ale byla jsme moc líná na to, abych to ohodnotila. Vlastně jsem se k ní dostala jen díky informaci, že v ní hlavní roli hraje členka Secret, Song JiEun, kterou mám jako zpěvačku moc ráda, má skvělý hlas, takže jsem byla zvědavá, co předvádí na filmových plátnech. Jejím výkonem jsem zklamaná nebyla, ani její protějšek nebyl k zahození. Spíš než herecké obsazení mě zklamal seriál jako takový. Bylo to to klasické klišé bohatý syn + chudá holka, kteří se napřed nemohou ani cítit, ale nakonec se do sebe zamilují. Ale to by asi ani nebyl tak velký problém, vždyť spousta seriálů a filmů je založena právě na tomto tématu. Problém byl v tom provedení, které mi vůbec nesedlo. Dokoukala jsem to, ale nějaký zážitek jsem z toho neměla. Hlavní pár mi ze začátku vůbec neseděl, začátek byl na ně příliš rychlý, protože v druhé polovině série už mi přišli spolu v pohodě, ale ten začátek jsme jim nevěřila. Neskutečně mě rozčilovala YooMi-nina vlastnost odkládat důležité informace na později. Věci, které se mohly vyřešit hned, se táhly přes několik dílů, a nakonec z toho byl velký problém. Vadila mi také její matka, která pro mě byla velmi nesympatickou postavou.
Rozhodně jsem se u tohoto seriálu zasmála, to ne že ne. Nebylo to časté, ale bylo. Obzvláště u JinWook-ova sekretáře, který ho měl na starost, a neměl to s ním vůbec jednoduché. Dále se mi moc líbila postava pana Cha, otce hlavního hrdiny, který svého syna má opravdu rád, ale také chce to nejlepší pro svou firmu, což může vést k rozporuplným rozhodnutím. Co také oceňuji je animace. Často se na začátku dílu objevoval jakýsi komix, který zázorňoval jistou část dílu, a bylo to opravdu pěkně nakreslené.
Celkově se mi tato série líbila tak napůl. Herecké výkony byly v pohodě, ale celkově mi My Secret Romance nesedla, asi kvůli příběhu, který se dle mého nepovedlo uchopit za správný konec. I tak se na něj lze bez problému koukat, když nehledáte nic moc složitého na přemýšlení. Hodina času je tak akorát, díly by někdy mohly být kratší, ale co už.

Závěrečné hodnocení:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama