!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

iKON, BTOB Blue, Monsta X

2. srpna 2018 v 13:39 | Anaj |  KPOP: Comebacky

iKON se po nějaké době vrátili s mini albem New Kids: Continue a titulní skladbou 죽겠다 (Killing Me). Nevím, kam schovali ty staré členy, ale ti noví jsou skvělí, dokonce tančí. Já iKON nikdy nepovažovala za úplně taneční skupinu, stejně jako většinu YG umělců, ale ve videu k Killing Me předvádí svůj životní výkon. Přesně něco takového jsem od nich také čekala, příjemná taneční skaldba, která není příliš rychlá, ale jakmile dojde k "dance break" či také refrénu, chytne vás to a nepustí. iKON si poslední dobou jedou to svoje a to je jen a jen dobře, protože jsou v tom sakra dobří. Zbytek alba je laděn do klidnějších a svěžejších melodií, kromě skaldby Freedom, která je více temná a do rockového stylu.


Jediná podskupina skupiny BTOB, BTOB Blue, se vrátila na scénu s příjemnou baladou When It Rains. T apísnička je hezká, kluci mají překrásné hlasy, které k tomuhle stylu hudby skvěle pasují, ale když už mluvíme o tom dešti, nechtěli by nám sem nějaký poslat? Stačilo by pár kapek...


Teď trochu odbočím a z Koreje přepluju moře do Japonska, protože se prostě musím zmínit o japonském comebacku Monsta X, tedy singlu Livin' It Up. Po korejském návratu s Jealousy jsem čekala, co ukážou v Japonsku. A oni samozřejmě předvedli něco dechberoucího. Stylově se to blíží právě k Jealousy, ale v podstatě je to něco úplně jiného. Skvěle se to poslouchá, nevím proč ale když rapují v japonštině, přijde mi to ještě o stupínek lepší než v korejštině. Dále samo sebou skvělé vokály, choreografie a video, které vzhledově odpovídá japonským/korejským videím - zabarvěte to do červena a zahalte to dýmem - ale i tak je to moc fajn.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama