!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

BTS - Idol M/V [Love Yourself: Answer]

24. srpna 2018 v 20:07 | Anaj |  BTS

Aktuální trend, skupina BTS, se vrátila na scénu s repackaged albem Love Yourself: Answer. Jako titulní skladbu zvolili Idol, hiphopovou skladbu s tanečními prvky a silným beatem, který mě hned napoprvé přitáhl. Měla jsem obavy, aby to nebylo jako DNA číslo dvě, ale nestalo se. BTS si jdou svou cestou, která je hodně klikatá, jak zkouší různé styly. Textově mi přijde, že Idol je jakousi odpovědí na Fake Love, či nějakým dovětkem. Video mi přijde tak zvláštně ujeté, v jistých momentech mi přijde, že se koukám na video od BIGBANG. Líbí se mi tento nový koncept. Každým pádem Love Yourself: Answer zakončuje celou sérii alb Love Yourself. Myslím, že je to důstojné zakončení velmi úspěšného projektu, které jasně dává najevo hlavní myšlenku celé věci, tedy mít se rád. Poslechla jsem si i zbytek alba, nové skladby jsou pěkné, hodně na zamyšlení, nic divokého. Rozhodně se mi zalíbila Trivia: Just Dance a Answer: Love Myself. Jin-ova Epiphany je také velmi povedená, navíc to video které bylo nedávno vydáno... Jin je herec od přírody...

Jsem trochu zmatená ze skladby I'm Fine, protože podle mě moc zní jako Save Me, ale nevím, zda to byl účel nebo jen náhoda. Na druhém CD mimojiné vyšla skladba Idol ve spolupráci s americkou rapperkou Nicky Minaj, byla jsem tím velmi zaskočena, ale už mi zas dávalo smysl, proč BTS na sociálních sítích propagovali její nové album, spolupráce se vyplácí. Spojila se dvě velká jména, jedno z Koreje a druhéz USA, výsledek je více než zajímavý, Nicky mi do téhle skladby překvapivě skvěle sedla, jakoby to napsali přímo pro ni. Být to na mě klidně bych jí přenechala větší úsek.

BTS tedy nezklamali, jejich nová hudba se mi moc líbí, je fajn slyšet po dlouhé době nějaké dobré zprávy, a opět trhají rekordy, jen pár hodin po vydání má video již přes 27 milónů zhlédnutí a neustále toto číslo roste. Tito korejci se stávají fenoménem, na udržování své kariéry mají ještě času dost, povinná vojenská služba je ještě daleko a jsem si jistá, že toho času využijou naplno.

Seznam skladeb:
CD 1
1. Euphoria
2. Trivia 起: Just Dance
3. Serendipity (Full Length Edition)
4. DNA
5. 보조개 (​Dimple)
6. Trivia 承: Love
7. Her
8. Singularity
9. FAKE LOVE
10. 전하지 못한 진심 (The Truth Untold) (Feat. Steve Aoki)
11. Trivia 轉: Seesaw
12. Tear
13. Epiphany
14. I'm Fine
15. IDOL *Title
16. Answer: Love Myself

CD 2
1. Magic Shop
2. Best Of Me
3. Airplane Pt. 2
4. 고민보다 Go (Go Go)
5. Anpanman
6. MIC Drop
7. DNA (Pedal 2 LA Mix)
8. FAKE LOVE (Rocking Vibe Mix)
9. MIC Drop (Steve Aoki Remix) [Full Length Edition]

10. IDOL (Feat. Nicki Minaj)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama