!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

BIGFLO, MXM, Kim SungKyu

26. srpna 2018 v 19:26 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Dneškem mi oficiálně skončila brigáda, tudíž můžu začít dohánět to, co jsem zameškala. MXM vydali video k skladbě Checkmate, která se nachází na jejich nejnovějším albu. Tohle je asi moje nejoblíbenější skladba z celého alba a i video se mi zalíbilo. Je vtipné, že když už si myslíte, že konečně kluci vydali něco mužného, tak nakonec oba stejně nahodí roztomilé tvářičky a vy musíte zase přehodnocovat situaci.


O téhle skupině jsem naposledy slyšela při jejich debutu, což jsou již čtyři roky zpátky, a když jsem viděla ta bídná zhlédnutí na jejich oficiálním kanálu, pochopila jsem proč. BIGFLO mě svým debutovým singlem Delilah velmi zaujali, ale jak už to chodí upadli u mě v zapomnění, nevím proč. Každým pádem nyní vydali mini album emphas!ze s titulní skladbou Upside Down a já na ni díkybohu narazila. Novinka této pětice je opravdu chytlavá, navíc se skvělou a líbivou choreografií, takže při pohledu na číslo u zhlédnutí se mi chtělo plakat. Je smutné, že talentované skupiny jsou mnohdy přehlíženy, ale tak to v tomto průmyslu už bohužel chodí.


Leader skupiny Infinite, Kim SungKyu, je sice v armádě, ale ani tehdy nezapomíná na své fanoušky. Bylo vydáno live album Shine a nádherné, přenádherné video k písni Sorry. Já osobně mám tento typ videí ráda, není to přeafektované a člověk se může v klidu soustředit na hudbu, nemusí hleda detaily v obrazu. To se u SungKyu-ova hlasu dokonale hodí, protože poslouchat jeho jemný, melodický hlas je samo o sobě dostačující. Taky tohle video vyšlo na mé narozeniny, takže se ten den stalo alespoň něco dobrého.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama