!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

What's Wrong With Secretary Kim (2018)

27. července 2018 v 10:18 | Anaj |  Watched Dramas

Žánr: Romance, Komedie, Obchod
Země: Jižní Korea
Počet dílů/délka: 16 dílů/65 minut
Souhrn: Série se točí kolem narcistického Lee YoungJoon-a, víceprezidenta společnosti řízené jeho rodinou. Je velmi egocentrický, myslí v podstatě jen na sebe, sotva že uznává lidi kolem něj. Lee YoungJoon má schopnou a trpělivou sekretářku Kim MiSo, která zůstala po jeho boku a usilovně pro něj pracuje již devět let, aniž by mezi nimi proběhl jakýkoliv romantický prvek. Nicméně MiSo nyní chce vzít svůj život do svých rukou a soustředit se na sebe, takže když se rozhodne rezignovat, dojde k několika veselým nedorozumněním. Po devíti letech striktně pracovního vztahu, může se to nyní vyvinout v něco jiného?

Můj dojem: Já již od první kapitoly této série říkám, že by nebylo od věci přejmenovat ji na: "What's Wrong With Vice President Lee" protože již od prvních několika minut je všem naprosto jasné, že ten, se kterým je něco špatně, je právě on. Ze začátku jsem si touto dramou vůbec nebyla jistá, vztah Kim MiSo a Lee YoungJoon-a mi přišel až moc nereálný. Tenhle nepříjemný pocit mě bohužel neopustil po celou dobu sledování. Lee se začal o MiSo snažit až poté, co zjistil, že chce rezignovat, což není zrovna zdravý začátek vztahu. Když se poté zjistilo, že se ti dva znají z dětství a sdílí spolu opravdu bolestivé vzpomínky, přestalo mi to celé dávat smysl. Lee YounJoon to celou dobu věděl a poznal MiSo, ta jeho ovšem ne. Jejich vztah mi nedával smysl, na to jak spolu byli krátce, se do všeho hrnuli honem honem a nic z toho. Na jednu stranu mi to přišlo strašně umělé. I tak z nich ale byly cítit vzájemné sympatie, jen pro mě byly upozaděny trochu zmateným příběhem.
Co se hereckých výkonů týče, nemohu si stěžovat. Park SeoJoon byl v hlavní mužské roli naprosto přesvědčivý, narcistického víceprezidenta, pro kterého je poměrně složité vcítit se do pocitů "normálních" lidí. Působil věrohodně, jako by to byl opravdu on a ne jen nějaká postava, i když musel předvést různé scény, které musely být poměrně nepříjemné, já jako divák jsem se divně necítila. Park MinYoung, která ztvárnila Kim MiSo, mi byla velmi sympatická. Zaujala úlohu sotisfikované a soběstačné ženy, jež se v kdramách moc často nevidí. Jednu z vedlejších postav si střihl Kang KiYoung, který se prostě musel narodit jako komik. Role, kterou zde stvárnil, mi přišla jako ušitá mu na míru. Byl jedním z těch , kvůli kterým jsem se musela stále smát.
Pokud bych měla na této sérii ještě něco vyzdvihnout, bude to rozhodně hudba a animace. Já osobně nemám v lásce otravné animované figurky, které se často v těchto dramách objevují. Zde to však bylo jinak. Nebylo to nijak přehnané a mnohdy to příjemně doplnilo atmosféru. Hudba byla skvělá, perfektně zvolená pro různé příležitosti. Zamilovala jsem se do telekomunikace mezi hrdiny, což znamená různé kočičí mňoukání dle pocitů postavy, které byly tak vhodně přidané a vtipně zakomponované...
Tahle série byl fajn na sledování, kapitoly byly přes hodinu dlouhé, ale dalo se to v klidu sledovat bez nějaké potřeby dát si pauzu. Sledovat mě to bavilo, ale hodně mě zmátli právě podivným vztahem mezi hlavními postavami, kvůli čemuž to u mě trochu kleslo. Na druhou starnu jsem se neskutečně bavila a nasmála jsem se jako už dlouho ne.

Závěrečné hodnocení:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama