!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Traget, Myteen, The Boyz, JiYoon

14. července 2018 v 14:09 | Anaj |  KPOP: Comebacky
Až se skoro stydím, jak tady na to kašlu. Momentálně ale procházím takovým podivným obdobím, kdy mám strašný problém se vůbec k něčemu dokopat. Měla bych si dělat výpisky z knih k maturitě, snažím se o to, ale konec je někde v nedohlednu. U nás doma začalo něco ve stylu: Jak se boří dům. Budeme měnit fasádu na jedné části našeho domečku, protože přístavba potřebuje nahodit a nemusela by být stejná jako zbytek domu. Takže nás čeká okopávání, škrabání.... Velká zábava. I když mě práce v cukrárně baví, dost mě to vyčerpává, takže jsem ráda, že mám v podstatě až do konce července volno. Snad tedy něco stihnu a tady se budu víc aktivně ojevovat. Uvidíme. Nyní ale něco ke comebackům v kpopu.Rookie skupina Target si mě získala svým debutem a úspěšně pokračuje se svým prvním comebackem s písní Is It True, která se od debutové skladby v mnohém liší, ale i tak má své kvality. Líbí se mi ta melodie a choreografie, navíc již od debutu mám slabost pro jejich rap, takže mě rozhodně příjemně potěšili.


MYTEEN mě s tímto comebackem velmi překvapili a zaskočili, protože She Bad je opravdu skvělá. Líbí se mi ta atmosféra, která sála z klipu i ze samotné písně. Choreografii pro kluky prý dal dohromady, leader VIXX, N, a že se mu opravdu povedla.


Vždycky si ráda poslechnu skladby od interpretů, kteří bývali členy mých oblíbených skupiny. Stejně tak tomu je i v případě Jenyer (Jeon JiYoon), bývalé členky 4Minute. Skladba BUS je pomalejší, táhlejší, ale refrén příjemně ubíhá a než se člověk naděje je na konci. Na to, že ve skupině zastupovala převážně rapující část, mi přijde její hlas velmi melodický a příjemný k poslechu. Přikládám video s anglickými titulky.


Mám takový neblahý pocit, že těmhle klukům by u mě prošlo cokoliv, klidně i vražda. The Boyz si mě získali už při debutu a od té doby mě stále jen a jen mile překvapují, jako nyní s jejich novinkou Keeper. Pokaždé přijdou s něčím ještě víc roztomilejším, až si říkám, že to není možné. Ale na druhou starnu, ať si to užijou dokud můžou. Moc se mi zalíbila ta choreografie s letadlem, skvělý nápad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama