!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

SEVENTEEN, Triple H, Holland

18. července 2018 v 12:27 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Třináctka - Seventeen - se vrátila se skladbou Oh My! a velmi veselým přespávacím videem. K písničce jako takové jsem ze začátku měla několik výtek, musela jsem si ji poslechnout několikrát, abych si řekla: "Jo, to se mi líbí." To nic nemění na tom, že kluci mají opět krásnou choreografii - ty se jim daří snad pokaždé. Jediné co bych videoklipu, který byl zpracován velmi odlehčeně a vesele, vytkla, byly polštáře - jako vážně kolik z vás má doma ještě polštáře plněné peřím. Dle mě se už ani nedělají, protože je tolik alergiků na peří, že by se to nevyplatilo.


Tento měsíc se Holland na scéně objevuje již podruhé, tentokrát s písní I'm So Afraid. Když to v rychlosti shrnu: Video zajímavé - tanečnice odvedla dobrou práci, hudební podklad mě naprosto ohromil - ten beat je skvělý, Holland a jeho hlas je však kapitolou sama pro sebe. Mám strach, že to tak bude už pořád, dobrá písnička, ale nedostačující hlas. Možná potřebuje jen víc času, ale proč to teda vydává, když to není stoprocentní? Jeho debut byl v pohodě, ale každý další comeback mě nutí se zamyslet, zda je to opravdu správné.


Pořád doufám, že je tohle jen jeden velkej fórek od Cube Ent., ale jak se zdá tak je to jen krutá relita. Triple H se vrátili na scénu s Retro Future a dost neobvyklým videem. Písnička jako taková zní dobře, neslyším v ní nic špatného. Ale to video. Podle teaserů to vypadalo ujetě a odpudivě, ale že až tak?! Přijde mi, že prostě narychlo splácali dohromady všechno, co by mohlo přitáhnout pozornost, ale přepískli to. K jejich smůle mě takové věci příliš neoslní, spíš naopak. Nevím, možná jsem jen ignorant a nechápu pojem umění, ale tohle teda ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama