!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Seungri, SF9, Zico ft. IU

31. července 2018 v 21:08 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Poslední dobou vůbec nic nestíhám, ale ještě naposledy musím zmínit novinky v kpopu. Seungri hned den po vydání 1,2,3! zveřejnil také vieo k Where R U From. Musím se přiznat, že tak skvělou recesi, satiru a vlastně mix všeho možného, jsem v kpopu dlouho neviděla a skvěle jsem se u videa bavila. Seungri a Mino ukázali všem haterů, kteří si Mina dobírali, že je jim naprosto někde, co si o nich oni myslí. Seungri také pobavil fanoušky tím, že dokázal, že když je GD v armádě, tak si ho tam stejně přidá a fandům tím způsobil nemalý infakrt.


Zico a IU vydali mnou velmi očekávaný singl Soulmate. Video naladili do retro stylu a samozřejmě předvedli to nejlepší, co v nich je. Nikdy bych neřekla, že jim to spolu bude tak perfektně ladit, ale je to pravda. Písnička je nádherná.


SF9 mě příjemně překvapili se skaldbou 질렀어 (Now or Never), která vyšla spolu s mini albem Sensuous. I přes to že samotná FNC SF9 lehce podcenila, sice tvrdili, že to nic takového neznamenalo, ale ať to říkají někomu jinému, kluci přišli s něčím strašně svěžím a sakra pěkným. Video bych shrnula jako maximálně uspokojující. Zahlédla jsem zde jasnou inspiraci Michael Jacksonem, ale i tak si SF9 udrželi originalitu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama