!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Seungri, Hyolyn, Jay Park

22. července 2018 v 11:50 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Včera jsem byla na CZHW -bylo to skvělé - tudíž jsem neměla čas. Seungri vydal své první sólo album The Great Seungri s titulní skladbou 1, 2, 3! Tahle skaldba je dalším přelomem v kpopu. jen to video je úplně v jiném stylu, než jsme zvyklí. Chvilkami mi připomíná Pomádu, je to napasované do té doby. Písnička sama o sobě je chytlavá a tanečně laděná. Album je plné různých spoluprácí. Where R U From vznikla ve spolpráci s Mino-em z Winner, Mollado zase s členem iKON - B.I. a spousta dalších. Celé album je dobré, hodně dobré, Seungri ukazuje, že prostě umí.


S příjemnou letní skladbou See Sea se vrátila zpěvačka Hyolyn. Já zbožňuju její hlas a v kominaci s touto hudbou je zcela neodolatelný. Zcela se zde potvrzuje, že Hyolyn je letní královnou. Video se odehrává převážně v okolí pláže a přináší tím příjemný letní nádech.


Svůj americký debut si odbyl Jay Park vydáním mini alba Ask About Me s titulní skladbou Yacht ve spolupráci s Vic Mensa. Upřímně je to pro mě stále trochu zvláštní poslouchat korejce zpívající čistě anglicky, ale je třeba si zvykat. Originál skladby Yacht v korejštině vyšel již loni a je tedy otázkou, která verze je lepší. Já jsem dost rozpolcená, podle mě ta anglická verze má ze začátku takové divné mezery ve zpívaném textu, které mi nesedí, ale zbytek je fajn. Musím si zvyknout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama