!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Golden Child, Yoonmirae, GyeongRee, Holland

6. července 2018 v 21:27 | Anaj |  KPOP: Comebacky
Dnešní večer stál opravdu za to, jsem vytočená, a i když mám vlastně samé dobré zprávy, moje nálada je na nule. A také proto jsem konečně zde, abych trochu upustila páru. Zítra zase do práce, takže možná se ukážu až někdy v pondělí.

Rookie skupina Golden Child se vrátila se singl albem Goldenness a skladbou Let Me. Ač se snažm již nějakou dobu, tak od debutu mě ani jeden z jejich comebackůpřespříliš nezaujal. Jinak tomu není ani dnes. Nevím, co přesně se mi na novince nelíbí, ale asi to bude mix všeho od konceptu přes samotnou hudbu, která mi prostě nesedla. Je mi to celkem líto, protože kluci působí sympaticky, ale jejich hudba asi cílí na jinou věkovou kategorii.


Rapperka Yoonmirae se vrací na scénu se skladbou You&Me, na které spolupracovala s rapperem Junoflo. Z jejjich spolupráce vzniklo velmi povedené dílo, plné pohodové atmosféry. Video není nijak složité, ale je působivé, vypadá to velmi dobře. Líbí se mi také text této písně, je o přátelství, nebo snad je v tom i něco víc?


Členka skupiny 9Muses se vrátila se sólo skladbou Blue Moon, kterou sobě a fanouškům darovala ke svým narozeninám. Na první poslech jsem byla uchvácena jejím hlasem, podle mě je strašně příjemný. Video je laděno do odstínů červené, smyslné a tajemné atmosféry. Zarazili mě tanečníci na podpatcích, jakože já být jimi tak jakmile ty boty vidím, tak zdrhám, a to jsem holka.Začátečníkovi jménem Holland se rozhodně nenechá odepřít to, že má kuráž. Pěkně se odvázal v jeho novém videu k písni I'm Not Afraid. Já osobně mám vůči němu smíšené pocity již od jeho debutu. Nepřišel mi špatný, ale taky nijak zlomový. Na druhou stranu nepopírám, že má neskutečný význam pro LGBTQ komunitu v Koreji, to je bez diskuze. Jeho hlas ale dle mého potřebuje ještě nějaký trénink, aby mohl dosáhnout uznání i za něco jiného než je kuráž. U debutu mi to ani tak moc nepřišlo, písnička byla položena zřejmě jinde a jemu to víc vyhovovalo. V novince cítím jisté mezery, taková hluchá místa... Není to špatné, to ne, jen to chce zapracovat na dovednostech. Myslím, že by to mohl zvládnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama