!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Již rok zde

29. června 2018 v 12:00 | Anaj |  O Blogu
Zdravím,
nechce se mi věřit, že na tomto blogu funguju už rok. I když slovo "funguju" by se mohlo vykládat různými způsoby. Před rokem v tuto dobu jsem se příšerně nudila, ale opravdu příšerně, že jsem nevěděla co se životem. Asi hlavním důvodem, proč jsem to tady nakonec založila, byl ten, že jsem měla nutkavou potřebu se s někým podělit o kpop, konkrétně o své dojmy, protože já mám naprosto otřesné řátele, co se týče tohoto ohledu a moje rodina, přesněji bratr, je hodně podobně orientovaná, spíš si ze mě dělají srandu. Takže jsem po více než roce ze zoufalosti zavítala na Blog.cz a založila nový blog. Přemýšlela jsem nad tím celkem dlouho, zvážila možnost, že mě to během začátku školního roku přestane bavit, ale i tak jsem to zkusila. Začíná to být nudné, co? Začátek byl fajn, měla jsem jistou představu, jak by to tady mělo vypadat a snažila jsem se to nějak zrealizovat. Ať už více či méně úspěšně.
Neměla jsem žádné velké iluze o popularitě toho, co jsem vytvořila. Taky se žádné popularity nedostalo, ale abych pravdu řekla, nijak mě to netrápí. Mně stačí, že tady můžu napsat svůj názor a mám ten pocit, že je to venku, že jsem se o to podělila... Prostě takový klid pro mou dušičku. Snad někdy si říkám, že bych ráda viděla nějakou zpětnou reakci, které se mi bohužel nedostává. Na druhou stranu vím, že Blog.cz jako takový je skoro mrtvý, oproti tomu co tu bylo před lety. Nedávno jsem projížděla blogy, které jsem dříve hojně navštěvovala, většina z nich je již dávno mimo provoz a zbytek povětšinou úplně změnil téma, což je pochopitelné, člověk dospívá a vyvíjí se. Dokonce jsem narazila na blog, který se z fan stránky jistého seriálu, stal fan stránkou kpopu a prezentuje své životní zážitky. Takže s návštěvností jsem v pohodě, není nijak velká, ale vím, že sem čas od času někdo vleze, takže všem těm, kteří se třeba i vrátí, děkuji.
Co se mé aktivity týče, byly lepší časy ale i horší. Právě nyní je to horší období. Prostě čas, kdy jsem tak vyčerpaná, jak psychicky tak fyzicky, že ani nemám náladu se sem zajít podívat a vůbec už něco sesmolit. Ze začátku jsem měla v plánu opravdu hodně dokumentovat svůj život, bohužel, můj život je velmi nezajímavý. Co se dalo dělat, moje pozantky musel nahradit kpop, který je pro mě stále hlavním hnacím motorem. Sem tam se tu objevila i knížka, na které jsem bohužel v poslední době vůbec neměla čas, protože četba k maturitě. Nyní mám ale rozečtený jeden konkrétní kousek, který určitě brzy dočtu, protože České dráhy mi k tomu dávají skvělé podmínky. :) Nedávno mě také napadlo, že se chci podělit o své dojmy z dram, které jsme měla tu čest, či smůlu, vidět. První pokus je již venku, ale chci se tomu začít věnovat, dokud na to mám nějaký čas.
Za ten rok se toho u mě hodně věcí změnilo, myslím, že jsem jakýmsi způsobem dospěla, a taky vím, že dnes bych už si blog jen tak z nudy nezaložila, protože na to momentálně nemám čas. Nemám čas na to zakládat něco nového, jen tak tak udržuju něco již rozjetého. Ale abych byla upřímná, tak si to užívám, jsem ráda, když vyjde nějaká dobrá hudba, o kterou se můžu podělit, jsem šťastná, že se můžu vypsat ze svých myšlenek. V některých chvílích mi to opravdu pomáhá a nevím, co bych dělala, kdybych neměla tuto možnost. Asi bych si založila blog. I když už asi ne na Blog.cz, během toho roku jsem narazila na jednu zajímavou platformu na blogování, která by mi asi stokrát víc vyhovovala než tady toto. Dokonce jsem se tam přihlásila, ale byla jsem líná na to, abych na tom pracovala, ale kdyby se někdy v budoucnu s Blog.cz něco stalo, což by mě ani nepřekvapilo, vím, kam jít.
Už rok tady přežívám pod pseudonymem Anaj, hodněkrát jsem si říkala, že to byl pěkně blbě zvolený nick, ale stále jsem se nedokopala k tomu, ho změnit. Když jsem začínala, chtěla jsem se podělit o kpop s lidmi, kteří o něm něco vědí. Co mě překvapilo, že sem spíše zavítávali lidé, kteří o něm zde slyšeli poprvé. Neříkám, že je to špatně, vůbec ne, jen jsem nečekala, že ponesu osvětu. (Vím, že nemám takovou moc, aby to byla pravda, ale je fajn si to myslet.) Už delší dobu přemýšlím nad tím, že sepíšu nějaký článek o tom, co to vůbec ten kpop je, co všechno pod něj spadá, jaké pojmy se s ním pojí. Prostě takový základní průvodce. Ještě nevím, zda se k tomu dokopu, ale chtěla bych, protože myslím, že za ty čtyři roky jsem už leccos pochytila, i když mi určitě mnoho věcí uniká.
Závěrem bych chtěla opravdu poděkovat všem návštěvníkům, ať už stálým či náhodným. Děkuji za každý komentář či hlasování v anketě. Vím moc dobře, že psaní komentářů je výjimečné. Já sama čtu články na různých stránkách, ale komentáře nepíšu. Vím, že komentáře jsou pro autora důležité, ale taktéž chápu ty, co je nechtějí psát.
Děkuji a doufám, že tady ještě jako Anaj budu moci působit ještě nějakou dobu.
Těším se u dalšího článku.

Bye-bye!
Já tu bramboru zbožňuju!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama