N.Flying, Cross Gene, Kanto

18. května 2018 v 8:34 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Už jsem opět zde a se mnou i nějaké ty novinky v kpopu za uplynulý týden. Začnu Kantem, kterého jsem náhodně objevila díky skladbě Salty. Musím uznat, že mu to jede. Video mi lehce připomíná některá videa od Zica, ale to nevadí. Salty je veselá a energetická. Je vidět, že léto je za humny a interpreti se na něj také připravují.


Cross Gene vydali ještě jedno video a to k písni 비상 (Fly). Kluci se snaží o jiný styl, což je vidět i slyšet na první pohled. Bohužel mě zrovna tahle skladba velmi připomíná nedávnou tvorbu skupiny Winner,tudíž pro mě Fly není tak přitažlivá. Na druhou stranu, kluci to pojali i po svém, sice mě už lehce štvou všudypřítomné světlice/dýmovnice, ale jsem ochotná je přehlídnout. Myslím, že do toho Cross Gene vložili kus sebe, ale zjevně to nebude jejich nejlepší období, tedy alespoň u mě.


Kapela N.Flying vydala mini album How Are You? s titulní skladbou How R U Today. Opět se snaží o něco jiného, pro ně nezvykle klidného, ale je to příjemná změna po všech těch šílenostech, i když asi proto je tak obdivuju. Jsou schopní udělat si srandu ze sebe a všech kolem, nenudíte se s nimi. How R U Today je sice pomalejší, ale refrén je stejně návykový, jako kterýkoliv jiný z jejich produkce.


Na závěr ještě SEVENTEEN a jejich japonský debut s písní Call Call Call. Jestli to takhle půjde dál, tak si budu muset zřídit kolonku Jpop. Už jsem se zzmiňovala, že tvorba kpop umělců v Japonsku je trochu jiná, ale tady to nijak intenzivně necítím. Seventeen zjevně našli styl, který jim sedí a propagují ho všude. Už tady opravdu končím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama