Cross Gene, Teen Top, K.Will, Seungri

11. května 2018 v 22:20 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Na comeback Cross Gene jsem čekala jako na spasení. A že se vyplatilo počkat si. Kluci, nyní bohužel jen jako pětice, vydali mini album Zero s titulní skladbou 달랑말랑 (Touch It), ve které poodkrývají zase další stránky své tvorby. Touch It je úplně jiného rázu, než jsme byli zvyklí, i video se nese v jiném stylu, ale i tak jim to neskutečně sedí. Dle mého skromného názoru.

Možná je to jen můj pocit, ale já už o Teen Top tak strašně dlouho nic neslyšela a ještě mě tak napadá, nebylo jich náhodou šest? To je jen detail, kažodpádně teď najednou vypustili Seoul Night, která mě získala již po prvním refrénu, takže asi tak.


K.Will je zpět s písní 너란 별 (My Star) a jeho hlas je krásnější než kdykoliv předtím. Nebudu lhát. Ze začátku jsem měla na mysli jen to, že to asi nebude můj šálek kávy, ale po refrénu jsem podlehla jeho hlasu, jako již několikrát předtím.


Seungri (BUGBANG) do toho praštil s DJ Alan Walkerem, producentem K-391 a zpěvačkou Julie Bergan. Společně vytvořili skldbu Ignate, která je jako stvořená na letní pařbu. Poslední dobou si všímám, že na takovýchto EDM skladbách začínám ulítávat a netuším proč, dřív jsem se jim spíše vyhýbala, ale teď mi nevadí, spíš naopak. Co si budem povídat, zní to prostě skvěle, Alan Walker je záruka hitu.


Na závěr něco, co sice není kpop, ale vůbec to nevadí. Já poslední dobou ujíždím na korejském jpopu, jde-li to tak říct. Také si mě letos získali NCT. Když se to spojí, vznikne skladba Chain, kterou najdeme na prvním mini japonském albu skupiny NCT 127. Je to jejich styl, možná je to až moc nahrané na sílu, možná by měli zvolnit.


Druhými experty na jpop jsou GOT6 (GOT7 bez Jacksona), kteří vydali The New Era, který vydali jako japonský singl. Musím se přiznat, že se mi to líbí mnohem víc než jejich současná korejská tvorba, ale stále je co zlepšovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama