BTS - Fake Love M/V [Love Yourself 轉 Tear]

18. května 2018 v 12:56 | Anaj |  BTS

BTS asi před hodinou a něco vydali video k nové titulní písni Fake Love, kterou najdete na albu Love Yourself 轉 Tear. Přiznám se, že jsem měla strach. Nepustila jsem si žádné upoutávky, nic. Prostě se mi nechtělo. Nechtěla jsem být předčasně oodrazená. Poslední dobou jsem z BTS necítila to co dřív. Od Spring Day, kdy se o nich začalo více mluvit také v USA, se mi zdálo, že se vzdalují tomu, co jsem v jejich hudbě hledala. Nechci, aby to vyznělo tak, že jim nepřeju úspěch. To ne, jen jsem stále rozpolcená, zda je to pozitivní nebo naopak negativní. Asi kvůli tomu jsem během čekání na načtení videa měla tak stáhnutý žaludek obavami.
Nedopadlo to tak, jak jsem se obávala. Bylo to horší. Ze samého štěstí, mi dokonce vytryskly slzy. Fake Love mě přitáhla již prvními tóny, znovu jsem se zamilovala do jejich textu a choreografie. Zkrátka, BTS vydali to, po čem jsem tak dlouho zřejmě toužila. Melodicky se to blíží jejich současné tvorbě, ale je v tom něco, co mě nutí přemýšlet. Text je přenádherný. Propadla jsem hned několika frázím, i když jsou poměrně často omílané, pasují tam jako ulité. O choreografii a videu ani nemluvě. BTS jsou, co se videí a tance týče, na úplně jiné úrovni. Z tohoto úhlu se nedivím, že jsou populární zrovna oni. Dobře se na ně kouká a také to v uších dobře zní. Kombo!
Když to vezmu povrchně, tak nechápu Jiminův účes. Už jsem na něm viděla lepší. To samé Taehyung. Ale jinak stále platí, že BTS jsou plní visuálů.
Zbylých deset skladeb na albu jsem si taktéž poslechla. Většina je v pomalejším rytmu, což pro mě osobně začne být po polovině lehce ohrané. Kdybych měla nějakou vypíchnout, tak to bude Airplane pt.2, která má takový neobvyklý latinko-americký zvuk. Dále Anpanman, který mě zaujal asi nejvíc po titulní skaldbě. Nebo také So What, která je taková nejvíc energetická. Naopak jsem asi úplně nepochopila krásu Singularity, a to Taehyungův hlas zbožňuju, a taky 전하지 못한 진심 (Sincerity That Couldn´t Be Delivered), která vznikla ve spolupráci se Steve Aokim, není můj šálek kávy.
Celkově ale comeback BTS hodnotím velmi pozitivně, po dlouhé době mám z nich zase velkou radost. Držím jim palce v Americe, kde by měli vystoupit a opět se porvat o ocenění Top Social Artist, které loni vyhráli. Myslím, že i letos jsou jejich šance vysoké, protože ARMYs jsou jako šílené, když si něco dají za cíl. Bohužel si nemyslím, že je to to nejlepší co může být, spíš je mi z toho někdy až smutno. Tak mě napadá, jestli jsem na BTS nezanevřela taky z části kvůli jejich šílenému fandomu...

Seznam skladeb:
1. Intro: Singularity (V sólo)
2. Fake Love
3. 전하지 못한 진심 (The Truth Untold) (Ft. Steve Aoki)
4. 134340
5. 낙원 (Paradise)
6. Love Maze
7. Magic Shop
8. Airplane pt. 2
9. Anpanman
10. So What
11. Outro: Tear

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama