Květen 2018

Nenávidím ho! - 19. kapitola

7. května 2018 v 8:34 | Anaj |  Nenávidím ho!

Tak jsem tak nějak zjistila, že mi nevychází počet víkendů na kapitoly. Takže, abych to zbytečně neroztahovala, tak celý tento příběh během tohoto týdne vydám, aby už to bylo za náma. Mimochodem, včera vyšla píseň Singularity, která je jakýmsi trailerem k novému albu od BTS. Nazpíval ji Taehyung a všichni jsou z ní úplně mimo. Mimo mě. Tae-ho hlas naprosto zbožňuju, ale tady mi to nějak celé nesedlo, od hudby po text. Prostě ne a upřímně se trochu děsím toho nového alba, které je tu cobydup.

DREAMCATCHER - Profil

6. května 2018 v 14:57 | Anaj |  DREAMCATCHER

Dreamcatcher byly pro mě snad jedním z největších objevů roku 2017. Už dlouho jsem nenarazila na dívčí skupinu, která by mě natolik zaujala, skoro jsem se už vzdávala naděje, naštěstí děvčata debutovala. Jejich koncept je mnohem temnější než koncepty ostatních dívčích skupin i jejich hudba je spíš ve stylu rocku,možná je výstižnější Pop/Rock. I tak jsem díky nim našla novou naději, že můžu mít ráda dívčí skupiny. Druhým takovým příkladem by mohly být BLACKPINK, ale o těch třeba někdy jindy.

Nenávidím ho! - 18. kapitola

6. května 2018 v 7:28 | Anaj |  Nenávidím ho!

Takže dneska začnu takhle z rána, ale vrátím se pravděpodobně až večer, zase to totiž vypadá na hezký den.

Novinky ze světa Kpopu #5

5. května 2018 v 17:46 | Anaj |  KPOP: Ostatní

Za poslední dobu se toho zase hodně stalo a já mám opět potřebu se k tomu vyjádřit. Ano, mohla bych se tu zmínit o útocích na Sýrii či na jiné vážné téma, ale toho je plný internet, noviny a televize, takže si myslím, že už toho máme dost. Zůstanu tedy raději u něčeho odlehčenějšího, tedy o novinkách v kpopu a tak obecně o věcech kolem tohoto hudebního průmyslu.
Napřed ovšem zmíním comeback skupiny HALO, který přišla zpět na scénu s O.M.G, která je naprosto skvělá. Ta choreografie je naprosto boží. Ony ty střechy mrakdrapů jsou takové působivé a líbivé, často se používají, protože to působí dost dobře na videu. HALO neznám až tak dobře, ale byli jediní za tento týden, kteří mě opravdu zaujali, takže o nich nechci psát samostatný článek, ale vsunu je takhle jako podpásovku sem.

Nenávidím ho! - 17. kapitola

5. května 2018 v 16:12 | Anaj |  Nenávidím ho!

Sice mám volno, ale jsem pořád venku a vůbec nic nestíhám, vůbec nic. Včera jsem na cestě strávila mnohem víc, než jsme předpokládala, takže jsem se na blog ani nezmohla, čert aby vzal ty řidiče, kteří si neváží svých životů. Takže na začátek jen další díl Nenávidím ho!

Písnička měsíce - duben

1. května 2018 v 7:17 | Anaj |  Song měsíce

Duben je za námi! Dnes je prvního května, tedy lásky čas, což se u mě sice míjí účinkem, ale co se dá dělat. Já si zatím vystačím sama a vůbec si nepřijdu osamělá, vůbec nikdy... Nejsem si jistá, jestli je to k smíchu nebo k pláči.

Co se týče debutů za duben, musím vyzdvihnout skupinu NOIR a jejich Gangsta, kterou mě uchvátili. Možná si jen mohli vybrat jinou zásadní otázku než "Kdo jsem?", i když oni vlastně znají odpověď. Držím jim palce, aby se v tom moři skupin neutopili.