!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Ravi, MiSO

22. ledna 2018 v 18:02 | Anaj |  KPOP: Comebacky
Zdravím,
nudím se. Ne kecám, já nevím, co to nuda je. Ale teď vážně. Ve škole byl dnes podezřelý klid, učitelé se asi připravují na závěrečný útok a já nevím, co dělat. Takže jsem tady a sepisuju pitomosti, protože mě nic lepšího opravdu nenapadlo a už dlouho jsem se neozvala. Jindy by to ode mě byla prokrastinace, ale přísahám, že dnes mám vše udělané skoro na týden dopředu. Jo, je to děsivé. Možná bych mohla konečně napsat něco alespoň trošku zajímavého, protože tady ze mě už nic nevypadne. Hurá na to.


Ravi, rapper ze skupiny VIXX, dnes vydal svůj druhý mixtape Nirvana. Na stejnojmenné titulní písni s ním slyšíme ještě zpěvačku Park Jimin. nevím, jestli mi to přijde jen v porovnání s Jimin, ale Ravi má v téhle písni strašně hluboký hlas, ne že by mi to vadilo. :) O samotné zpěvačce toho moc nevím, tedy vlastně vůbec nic. Prý je členkou nějakého dua 15&, takže pokud vás zaujala, klidně si je najděte. Musím uznat, že Raviho sólová tvorba je opravdu něco, navíc si ji tvoří sám a mnohdy spolupracuje se zajímavými interprety.

Seznam skladeb:
1. 끓는점 (Boiling Point) (ft. Sik. K)
2. Chameleon
3. Nirvana (ft. Park JiMin)
4. Payday (ft. 최초아, OLNL)
6. Alcohol
7. Where Am I (ft. Microdot)
Když jsem na písničku Benjamin Button narazila, myslela jsem si, že o interpretce MiSO slyším poprvé. Písnička mě zaujala, opravdu se to skvěle poslouchá, takže jsem začala pátrat a zjistila jsem, že ji znám. Narazila jsem na ni loni díky písni KKPP, kdy mi strašně připomínala Hyunu z 4Minute. Tímto počinem mi ukázala, že je ale úplně někdo jiný. Novinka je úplně jiného rázu a pro mě mnohem víc stravitelná, co říkám, moc se mi to líbí. Jsem moc ráda, že jsem nakonec klikla a poslechla si to. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama