!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Rainz, iKON, SM Station

26. ledna 2018 v 21:53 | Anaj |  KPOP: Comebacky
Zdravím,
konečně jsem našla čas sesumírovat comebacky z posledních dní, a že jich bylo celkem dost. Jako první tu mám skupinu Rainz, kteří se vrátili s mini albem Shake You Up. Kdo čeká rozkošné romantické hochy, jako při jejich debutu s Juliette, tak má smůlu, chlapci totiž šáhli po něčem daleko temnějším, smyslnějším a rytmičtějším. Turn It Up je tanečně laděná píseň se skvělým beatem a ještě lepší choreografií. Škoda, že to s touto skupiou zatím vypadá na brzký konec, i když se jedná o prodloužení smlouvy.

Zeznam skladeb:
1. Turn It up
2. Music Up
3. Open Ur Heart
4. Somebody
5. Turn It Up (Inst.)
Včera se také po nějakém tom čase opět vrátili iKON s druhým studiovým albem Return. Já osobně zbožňuju jejich styl hudby, ať už tu jejich hip-hopovou stránku nebo i tu, co ukazují zde. Tu jemnější, procítěnější, víc do tanečna. Něco takového je i titulní píseň Love Scenario s moc povedeným videoklipem. Na albu ale najdete i spíš tu rapovou či hip-hopovou tvorbu, takže si můžete vybrat, co je vašemu srdci bližší. Na kluky se vždycky strašně dlouho čeká. Po debutu se stáhli v podstatě úplně, sice měli nějaké aktivity v Japonsku, ale v korei se po nich vpodstatě slehla zem. Teď to konečně vypadá nadějně, protože společnost slíbila, že je bude více propagovat, což je třeba, protože oni opravdu tvoří zajímavou hudbu.

Seznam skladeb:
1. Love Scenario
2. Beautiful
3. 돗대 (One and Only) (B.I Sólo)
4. 나쁜놈 (Jerk)
5. Best friend
6. Everything
7. 안아보자 (Hug Me)
8. 잊지마요 (Don't Forget)
9. 시노시작 (Sinosijak)
10. 나를 사랑하지 않나요? (Love Me)
11. Just Go
12. Long Time No See
Dnes vyšlo projektové video SM Station 2, které nás zanese do letního období k bazénu,na párty... Při tom nás bude doprovázet velmi příjemná melodie písničky Always Find You, kterou nazpívala Yuri (SNSD) a na hudbě se podílel DJ Raiden. Vzniklo z toho něco moc pohodového, pěkně poslouchatelného, v této zimě to dokáže zahřát.Jen na závěr ještě poznamenám, že předevčírem SM vydala video k písničce Before Our Spring od Jonghyuna. Tato píseň se nachází na posmrtně vydaném albu a video k ní zachycuje Jonghyuna na jednom z jeho posledních koncertů, ale také během všech možných okamžiků se skupinou. Upřímně doufám, že je to opravdu poslední vzpomínkové video k Jonghyunovi, protože mi přijde zbytečné stále otevírat ještě nezacelené rány. Na druhou stranu si něco takového určitě zasloužil, to video je pěkně udělané.

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc nebo krásný den, podle toho, kdy tohle čtete. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama