!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

JBJ, Sunmi, Jimin

19. ledna 2018 v 22:26 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Zdravím,
chtěla bych se omluvit za zpoždění, ale kvůli poryvům větru nám vypadával internet, a já byla ráda, že jsem odeslala věci do školy v určený termín, natož abych psala na blog. Tenhle článek jsem sice včera psát začala, ale po druhém výpadku se mi neuložil, a tak jsem to zapíchla a dodělávám to až dnes.
Ráda bych zmínila o středečním comebacku chlapecké rookie skupiny JBJ s mini albem True Colors. Je to jejich první mini album od debutu, který mě velmi zaujal a tento comeback vůbec není špatný. Titulní písnička My Flower, je sice úplně z jiného soudku než debutová Fantasy, ale kluci v ní ukazují zase jinou část sebe, což je skvělé. Celé video je plné barev a mně to k nim sedí možná i trochu víc než to tajemné pozadí, vždyť jsou mladí a k mádí barvy patří.

Seznam skladeb:
1. True Colors
2. On My Mind
3. 꽃이야 (My Flower)
4. Moonlight
5. Wonderful Day
6. 매일 (Everyday)
Své fanoušky, mezi které se od Gashiny počítám i já, potěšila včera zpěvačka Sunmi. Vydala digitální singl Heroine. Kdybych měla porovnat její tvorbu v JYP a po odchodu z této společnosti, tak si myslím, že momentálně vytváří, pro mě mnohem lepší hudbu. Ne že by se mijejí dřívější songy nelíbily, jen tyhle jsou úplně jiné a přesto mám pocit, že je to víc ona. Začátek videa může navozovat pocit, že jsme se vrátili do Gashiny, ale není tomu tak. Řekla bych, že nejdůležitější větou, kterou Sumi pronáší je "The show must go on." To je slavná fráze již z dob Queenů, ale něco na ní je.Jako poslední se zmíním o rapperce ze skupiny AOA, Jimin. Ta dnes vydala singl Hey v rámci projektu Ready to Jimin. Musím uznat, že ta písnička je dobrá. Dlouho jsem od ní nic, co by mě zaujalo, neslyšela, ale tahle jo. Má dobrý rytmus, melodii, beat a ten text je svým způsobem taky dobrý. Takže na poslech super, Jimin má takový, pro mě lehce otravný hlas, ale to je to, co ji nechává vyniknout. Problém nastává u videa. Je šílené a pro mě ne úplně koukatelné a to z jednoho důvodu. Prostě se mi v těch růžových vlasech nebo paruce, vůbec nelíbí. Ale vůbec. Vidím v ní spíš takovou tu panenku barbie, ne holku, co si užívá na party.
pro dnešek je to ode mě vše a přeji dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama