!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Rest in Peace Jonghyun

18. prosince 2017 v 18:42 | Anaj |  KPOP: Ostatní

Dnes shawol, fanoušky skupiny SHINEE, postihla smutná událost. Zpěvák skupiny Jonghyun si vzal život. Nikdy jsem tuhle skupinu nějak extra nepodporovala, ale to, že jsou legendami kpopu, jim už nikdo nikdy nevezme. Měla jsem ráda některé jejich písničky, poslední comeback nebyl vůbec špatný a já si říkala, že je začnu sledovat. Dokonce jsem teď někde četla, že plánují comeback i s leadrem, který měl pauzu. A dnes na tumbrlu narazím na zprávu fanynky, která vyjadřovala lítost nad Jonghyunovou smrtí. Napřed jsem tomu ani nechtěla věřit, ale potom jsem si to dohledala u různých zdrojů, kde jsem se dočetla, že už to potvrdila i policie.
Jeho poslední rozloučení prý proběhlo přes SMS, kterou poslal své sestře, a ve které se loučí a říká, že to bylo těžké rozhodnutí.
Nedokážu si ředstavit, jak to musí být těžké pro jeho rodinu, pro členy skupiny, pro všechny, kteří ho znali. Zvlášť teď, před Vánoci, které jso svátky rodiny. Fanoušci jsou z toho také zdrcení a na twitteru trendují hashtagy vztahující se k jeho náhlému odchodu.
Nebyla jsem ani jeho ani jejich fanooušek a asi ani nebudu, jedinou písní, díky které mám Jonghyuna zafixovaného, je She Is.Není to moc, ale i přes to mě to dost zasáhlo, asi jako vždycky, když se doslechnu, že si někdo dobrovolně vzal život. Nebudu odsuzovat jeho jednání. Stejně jako u Chestera Benningtona. Asi si ani nedovedeme představit, čím si asi museli procházet, pokud tohle bylo to jediné řešení, které jim přišlo možné... Musíme je nechat jít. Ano je to smutné, ale člověk asi v té dané chvíli moc nevnímá jiná řešení, možná, když je opravdu na dně, tak je ani nevidí. Doufám, že je mu teď opravdu lépe.
Tímto bych chtěla vyjádřit upřímnou soustrast pozůstalé rodině a členům SHINee.
Na závěr, poslední počin. Písnička Lonely,na které spolupracoval s Taeyeon, a která mi přijde jako vhodná pro dnešní posmutnělou náladu. Odpočívej v pokoji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama