Comebacks: 1NB, Eric Nam, Donghae ...

28. prosince 2017 v 16:32 | Anaj |  KPOP: Comebacky
Přísahám, že tohle jsou poslední comebacky tenhle rok. Jestli ještě někdo něco vydá, tak má smůlu. :) Nevím proč se všichni teďka rozhodli, že něco vydají, aniž bych o tom já něco dopředu věděla, stále to ale nemám v plánu shrnovat do písničky měsícce, protože tři z následujících čtyř comebacků, jsou pro mě spíš náhody. Nehledala jsem je, nečekala jsem je, ale objevila jsem je a nějakým způsobem mě zaujaly. Takže jsou tady. Navíc ani jeden z těchto pokusů nemůže zlomit mé přesvědčení o nejlepší písničce měsíce, a to se EXO opravdu snažili, takže by to bylo zbytečné.
Takže, máme za sebou informačku a jdeme na comebacky.


Nově debutující skupina 1NB představila svůj první po debutový singl Winter, Again. A jak už u nich je zvykem, nebude to to klasické vánoční klišé, ale bude se vraždit. :) Ale pokud se nepodíváte na klip, vůbec vám to nepřijde.


Zpěvák Eric Nam přišel s dárkem pro své fanoušky v podobě písničky Hold Me, sice až po Vánocích, ale lepší pozdě než nikdy. Pěkná balada na dlouhé zimní večery.


Donghae (SJ) vydal digitální singl ve spolupráci s automobilkou Cadillac, který nese název Perfect, a opravdu perfektní je. Donghae si napsal sám text a zbytek dal taky dohromady on. Je to moc pěkná písnička i video je krásně zpracované, podle mě by tak nějak měly ty reklamy vypadat.


Najedem na trochu veselejší vlnu a to díky písničce #MOOD, ke které včera bývalá rapperka skupiny miss A, Jia, vydala videoklip. Samotná píseň je venku již delší dobu a Jia na ní spolupracovala s Jacksonem (GOT7) a zní to moc dobře, jsem opravdu spokojená. Samotné video je zajímavé, odlehčené a dalo by se říct i vtipné. Je zajímavou náhodou, že klip vyšel v den, kdy se miss A oficiálně rozpadly. Což je věc, o které jsem se ještě nestila šířit, ale je to tak. Po sedmi letech na scéně vydala společnost JYP prohlášení ve znění: "Skupina miss A se rozpadla." Jak jednoduše lze oznámit něco tak velkého. Jia sice skupinu opustila už loni, ale zbylé členky nebyly již pohromadě aktivní od roku 2015, takže by se tomu člověk ani neměl divit, to bych o nich ale musela něco vědět a ne jen poslouchat jejich největší hity a říkat si, že jsou dobré. Je to škoda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama