Písnička měsíce - říjen

1. listopadu 2017 v 14:30 | Anaj |  Song měsíce

Zdravím,
den se se dnem sešel a je čas shrnout si uplynulý měsíc v kpopu a že to byl opravdu plodný měsíc. Mám takový pocit, že si vždycky na začátku měsíce říkám,že mě čeká pár comebacků, které mě zajímají a v závěru měsíce, když to takhle vyhodnocuju, tak si říkám, kruci toho zase je. :)


Jako první musím vyzvednout úžasný projekt zpěvačky Solar (MAMAMOO). Dvě krásné, podzimně laděné písničky Autumn Letter a Alone People, jejichž poklidná melodie pohladí po duši a tak trochu zahřeje v tomto chladném počasí.


Budeme pokračovat v těch poklidných a pozitivních melodiích, vždyť není kam spěchat. GOT7 si připravili v rámci nového alba krásnou věc a to You Are, která prostě zvedne náladu. Jen když si představím to nádherné nebe bez mráčku, musím se usmát.

Přesuneme se do úplně baladického podtextu. BTOB a jejich Missing You nemá jako balada chybu.

Nazávěr měsíce mě ještě přakvapila skupina Super Junior s krásnou baladou One More Chance, kdo sestejně jako já těší na album? :)

Zvedneme si trochu náladu s peckou od Highlight Can Be Better, kterou si mě získali. Od začátku až do konce jsem od toho videa nemohla odtrhnout oči.

Nyní se tedy můžeme bez váhání mrknout na zbytek skupiny NU'EST, tedy NU'EST W. Jejich píseň Where You At si mě získala, sice jsem je nikdy moc neposlouchala, ale teď to doháním. :)

Dalším pánem na holení je Taemin (SHINEE), který se rozhodl zabít všechny své fanynky svým osvědčeným způsobem, který obsahuje tanec, zpěv a upřené pohledy. Tohle vše lze najít v jeho novince Move.

Nyní přichází nejsilnější soupeř dnešního vítěze. SF9 a jejich O Sole Mio mě přitáhli k obrazovce notebooku a donutili zvýšit hlasitost sluchátek. Takový skvost jsem od nich nečekala, ale po této zkušenosti vím, že je nesmím podceňovat.Ta hra barev, úžasné prstředí, kombinace jazyků...

No a je na řadě nejslabší článek měsíce, je mi to líto, ale někdo to odnést musel. Tento měsíc to jsou Up10tion s Going Crazy. Já mám k téhle skupině takový nevyhraněný vztah. Ne že bych je neměla ráda, ale je většinou spíše náhoda, když narazím na jejich novinku. Posledí pokus mě moc nenadchl, ale přitom jejich nedávná písnička Runner byla podle mě skvělá. Tak třeba příště.

A slovo tedy teď předávám vítězovi tohoto měsíce. Jedná se o rookie skupinu A.C.E, ti si mě získali již při debutu a od té doby pilně sleduji skoro každý jejich krok. Kecám :D, ale zatím silně útočí na mou nejoblíbenější novou skupinu v kpopu. Písnička Callin' obsahuje vše, co jsem od nich čekala od chytlavé melodie přes skvělé pěvecké výkony až po neuvěřitelně působivou choreografii. Držím chlapcům palce do dalších tak skvělých projektů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama