!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Novinky ze světa Kpopu #3

17. listopadu 2017 v 23:08 | Anaj |  KPOP: Ostatní
Zdravím,
to byla zase doba, než jsem se dokopala k tomu, něco sepsat. Sice jsem uplynulý týden měla celkem volno, ale i přes to, jsem si to spíše užívala a nic jsem nedělala. Vím, že se mi podobná šance již mockrát nenaskytne, a tak jsem vypustila blog, ale teď se vracím a budu tady zase oxidovat. :) A začnu hned novinkami, které se za poslední, řekněme měsíc, udály v kpopu, a které jsem já zaznamenala.
Začnu tedy něčím, z čeho mám obrovskou radost. BTS dobývají svět, tedy přesněji USA. Již brzy nás čeká jejich vystoupení na AMAs, na twitteru jsem se také dozvěděla, že se zúčastní The Late Late Show Jamese Cordona, později i Ellen DeGeneres potvrdila, že se kluci objeví i v její show. To je obrovský úspěch. Navíc kluci chystají za pár dní vydat remix jejich písně Mic Drop, který připraví Steve Aoki. Podle ukázky to vypadá na obrovskou pecku.

Další věcí je, že si leader BTS Kim NamJoon, alias Rap Monster, změnil své stage jméno na RM. Vyjádřil se tak, že tohle jméno má širší dosah a více vyjadřuje to, co v hudbě dělá. Já osobně jsem se změnou spokojená. S Rap Monster jsem neměla žádný problém, ale poslední dobou mi to k němu moc nesedělo a mnohem radši jsem používala jeho pravé jméno nebo zkratku Rapmon. RM se také vyjádřil, že mají v plánu vydat některé své velké hity, v angličtině, ale celé je to ještě hodně daleko. Každým pádem to zní jako skvělý nápad. Samozřejmě, že budu radši, když kluci budou pokračovat ve zpívání korejsky, ale pár songů v angličtině, by bylo pro mezinárodní fanoušky, jako dar z nebe.
Smutná zpráva přichází pro všechny fanoušky skupiny Madtown. Skupina na tom je již nějakou dobu dost špatně a nyní se jeden z členů oficiálně oddělil od skupiny a chystá se splnit povinnou vojenskou službu. Takže rozpad skupiny je opravdu v dohlednu. Bohužel.
Dobrou zprávou je, že se můžeme po comebacku Super Junior těšit i na comeback jejich podskupiny Super Junior D&E. Kluci vydali upoutávkovou fotku s titulem Here We Are, takže nám zbývá už jen čekat na potvrzení ficiálního termínu.

Dalším comebackem, na který jsme již předem připravováni, je ten skupiny PENTAGON, která se chystá za pár dní vtrhnout na trh s albem DEMO_02, a aby nás navnadili, vydali ukázkovou píseň Stay Here. Ve zkratce - pomalá, krásná, melodická skladba - už se nemůžu dočkat nového alba.

Co určitě nepotěší fanoušky skupiny EXO, je fakt, že se Lay nezúčastní koncertního turné skupiny, kvůli svým sólovým projektům. Chápu, že se Lay snaží prosadit se v Číně, ale je mi líto, že je to na úkor jeho skupinových aktivit. Poslední dobou jen čekám, kdy onámí, že z EXO odchází, protože mu to nevyhovuje, nebo má nějaké podobné problémy. Jinak proti Layovi nic nemám, slyšela jsem pár jeho čínských písní a některé se mi dost líbily. Celkem dost ujíždím na jeho písni I Need U, získala si mě hlavně tím videem.

Zajímavou novinkou je, že magazín Vogue zařadil ve svém žebříčku Choi MinHa (SHINEE) mezi nejvíc sexy muže na světě, dokonce ho usadili na první místo. Není pochyb o tom, že Minho je krasavec, co mu ale určitě dost nahrálo je to, že nedávno dělal doprovod Melanii Trump na akci v rámci propagace Zimních olympijských her v Pyeongchangu. Nejsem si jistá, koho lidé sledovali víc, jestli manželku současného prezidenta USA, nebo právě člena populární korejské skupiny, protože oběma to moc slušelo.

Když už jsem u těch olympijských her, několik korejských, více či méně známých umělců, se spojilo a nazpívali písničku právě k této události. Jmenuje se Fly Day a jedná se o píseň s krásným textem a chytlavou melodií, která je podle mě přesně jako ušitá právě pro takovou událost, jako jsou olympijské hry.

A na závěr, je tu něco pro ty, co znají acapellu Pentatonix. Dva z jejích členů, kteří si říkají Superfruit, se spojili se zpěvačkou/rapperkou Amber (F(x)) a nahráli s ní písničku Fantasy. Natočili k ní i zábavné video, na kterém se dozajista pořádně vyblbli. :) Je to chytlavá píseň, dneska jsem ji slyšela asi desetkrát a nemůžu ji dostat z hlavy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama