!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Novinky: Ravi, PENTAGON, BTS

25. listopadu 2017 v 17:36 | Anaj |  KPOP: Comebacky
Zdravím,
opět jsem zde s nějakými zajímavými novinkami od různých kpop umělců. Jako první bych ráda zmínila nový mixtape od rappera Raviho (VIXX). Ano, vím, že je to už starší kousek (12. 11.), ale já jsem občas trochu pozadu. :) Nese název Boiling Point a spolupracoval na ní s rapperem Sik-Kem a myslím, že se dá poslouchat. Oba dva mají jiný styl rapu, ale pěkně do to sebe zapadá.

O skupině PENTAGON tu byl nedávno článek, v rámci jejich comebacku s albem DEMO_02. Krátce po vydání videa k Runaway, spatřilo světlo světa i video k písni Violet. Je to zase trošku něco jiného, ale podle mě je to video tak čisté, nevinné a ta hlavní hrdinka je mi hodně sympatická.

A na závěr pánové z BTS včera vydali remix zhotovený Stevem Aokim k písničce MIC Drop. Já většinou ten DJ- styl moc nemusím, ale tenhle remix je podle mě hodně podobný originálu, takže mi to nevadí a dobře se mi to poslouchá. Kluci také několik částí písně přeložili do angličtiny. Většinou to zní dobře, ale v refrénu, kdy tam zpívají: Another trophy, my hands carry 'em. Too many that I can't even count 'em mám takový pocit, že to tam nesedí do hudby, možná je to jen tím, že jsem zvyklá na korejskou verzi a nemůžu si zvyknout, ale tahle pasáž se mi nelíbí. Dokonce vyšla i krátká japonská verze, ale to je jen tak okrajem. Zajímalo by mě, co je podle vás lepší. Remix nebo originál?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama