Comebacks: SUJU, Seventeen, Sonamoo

6. listopadu 2017 v 16:14 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Dneska se s comebacky roztrhl pytel, všeobecně tento týden je plný novinek, kterých se nemůžu dočkat.
Jako prvnítumáme pány ze skupiny SEVENTEEN, kteří po dlouhých přípravách vydali novinku Clap. A podle mě je to narozdíl od jejich týmových pokusů, pecka. Prostě něco, co od této skupiny čekáte, plné té mladistvé energie, které teď na podzim moc vidět není.

Jako druhé si vezmu na paškál dámy ze skupiny SONAMOO. Moc toho o těhle dívkách nevím, ale jejich debut mě docela zaujal a dnešní novinka I (knew it) taky nezní vůbec špatně. Líbí se mi, že vytváří něco, co je trochu jiné než u ostatních dívčích skupin.

Nu a na závěr už zbývá jen skupina Super Junior, na jejichž comeback jsem čekala jako na spasení. Black Suit, je podle mě něco, co naprosto odpovídá SuJu standardům, ba je to možná ještě trochu lepší. Nevím jestli je to tím, že už jsem je tak dlouho neviděla pohromadě, ale podle mě jsou s věkem lepší a hezčí. Jsem ráda, že se comeback uskutečnil, i když stále čekáme na některé členy, než se vrátí z armády, jiní byli diskvalifikováni kvůli fanouškům a v neposlední řadě je mi líto, že se propagací nezúčastní Siwon, jak jsem se nedávno dozvěděla. I přes tyto obtíže věřím, že kluci na pódiích zazáří, jak se na legendy, jako jsou oni, patří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama