!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Všehochuť

26. října 2017 v 12:53 | Anaj |  Moje tlachání
Zdravím,
celý týden přemýšlím nad tím, o čem napsat, ale stále to nebylo nic zajímavého, nebo důležitého. posledně to byly volby, ale od té doby vůbec nic. Vlastně celý dnešní článek bude spíš mrhání časem, ale co se dá dělat.
Jako první bych se chtěla zmínit o letošních Mnet Asian Music Awards, neboli o MAMA. I letos bylo nominováno mnoho skvělých interpretů, i přes to mi jich tam spoustu chybí. Je mi líto, když vidím jisté umělce, kteří do své hudby dávají opravdu hodně, jejich texty vám něco předávají apod. a nakonec se jim nedostane žádné pozornosti. Taky se mi zdá, že se v určitých kategoriích objevují stále jedni a ti samí. Přitom, kolik autorů něco vydalo v tom období od konce loňského října do letošního 18. října? Podle mě jich bylo dost. Nu to je vedlejší. Letos by se MAMA měla odehrávat ve třech zemích a to v Japonsku, Vietnamu a Hong Kongu. Jednotlivé idol skupiny již potvrzují svou účast. Mezi nimi MAMAMOO, BTS, SEVENTEEN a to jsme teprve na začátku. Věřím, že to bude skvělá show, i když mám takový pocit, že loni to až tak velkolepé nebylo. Tak snad to letos bude lepší. Pokud byste si náhodou chtěli zavolit, klidně můžete ZDE.
Jako další se chci zmínit o jendé hudební novince. Teda ona už to není novinka. Video k tomu vyšlo již 19. října a oficiální audi už je venku asi měsíc. O audiu vím už od vydání, ale to video mi nějak uteklo a našla jsem ho až teď. Jedná se o Imperfection od Evanesccence. Tuhle skupinu zboožňuju, sice jsou jejich věci dost depresivní a tak podobně, ale má to své kouzlo. Myslím, že Imperfection je dost dobrá, to video je zajímavé, tolik emocí je c něm ztvárněno, tak nějak přesně to co jsem od nich i čekala. Sice to zní úplně jinak, než jejich dřívější věci, ale Amyin hlas je stále stejně silný, nezlomný a krásný. Miluju tuhle zpěvačku.

Znáte youtubery? Já nejsem nějak obrovský youtube fanatik, ale pár tvůrců sleduji. Tenhle mezi ně zrovna nepatří, protože já a let's playe se k sobě moc nehodíme. Ale měla jsem ráda jeho vlogy a taky dva roky starou pecku MŸSLI. Možná že už tušíte, o kom je řeč. Mluvím o nejodebíranějším slovenském youtuberovi Gogovi, který před pár dny vydal nové video k pecce Jacuzzi, kde spolupracuje se zpěvačkou Celeste Buckingham. Na první poslech jsem jí nemohla přijít na chuť, ale o pár vidění později jsem jí propadla. A i kdyby jste jí nepřišli na chuť, tak si myslím, že si Gogo zaslouží ten respekt, že se ze svého dětského pokojíku dostal tak daleko. Tvoří, co ho baví a má to nějakou úroveň.

Na závěr chci jen dodat pro ty, kteří se třeba dostali až sem, na něčem pracuji a bude to velké. Kecám velké to nebude vůbec a já budu jen ráda, když se nakonec odhodlám to vydat. Věc se má tak, že mě prostě popadla idea a já začala psát. Psát, něco tvořit, chci už dlouho, ale všechn pokusy dopadly příšerně, ale tady to zatím vypadá sibně. Teď jsem na to měla čas, takže jsem s tím dost pohla, ale jestli to vydám, jako že chci, tak až to budu mít minimálně z 90 % hotové. Takže to jen tak, už nevím co roupama dělat. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama