!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Tento týden naposledy

7. října 2017 v 12:33 | Anaj |  Moje tlachání
Zdravím,
nevím o čem chci teď psát. Snad jen shrnu tento týden, kdy jsem byla nadmíru aktivní, to už se pravděpodobně nebude opakovat. Ne že bych nechtěla být aktivní, ale chybí mi čas. Tetno týden se ale čas nyskytl, neboť mě psotihla střevní chřipka, no a když se to zlepšilo, tak jsem se nesmírně nudila, což se dalo poznat podle toho, že jsem se vrhla na profil skupiny PENTAGON, ke které jsem se pořád odhodlávala, ale těch deset lidí mě děsilo, v závěru to nebylo až tak hrozné. Také jsem ze samé nudy začala prolézat weby o světě kpopu a dozvěděla se několik věcí, které můj rozum nepobírá. Na tohle třeba během běžného týdne čas nemám, takže jsem ohledně novinek dost pozadu. Teď jsem se na to ale vrhla a pěkně to rozebrala.
Navíc jsme doma měli problém s naším čtyřnohým přítelem. Měla zánět ve sleších a nakapat jí do nich byl občas nadlidský úkol, protože ona je ta potvora dost vyčůraná. Nevím jestli má až tak dobře vyvinutý čich, nebo má nějaký sedmý smysl, ale i když jsme měli kapky schované, ona se odmítala přiblížit blíž než na jeden metr. Po třech dnech kapání odmítala jít k rodičům, ať už drželi v ruce kapky nebo ne. Jediný ke komu se stále lísá, jsem já, což upřímně nechápu, takže jsem byla vybrána jako ta, která bude kapat až do neděle, protože jsem jediná, která to zvládne. Mohl by to zkusit brácha, ale já si jsem jistá, že kdyby tam šel, tak spíš Nelly kápne do ucha jemu. :) Byli jsme s ní na kontrole a bylo nám řečeno, že už to vypadá dobře, takže už budem kapat jen do neděle, a pak už jen nějaké preventivní kapky jednou do týdne, takže se bude kapat v sobotu a budu to provádět já.
Už teď vím, že příští týden bude zabijácký, neb budu dohánět ten zanedbaný, ale po x letech zkušeností vím, že to není nic, co bych nemohla zvládnout. Bohužel na nadcházející týden je naplánováno tolik kpop comebacků, je to ironie, že teď to bylo na nule a příští týden se vrací spousta mých oblíbených skupin, takže nebudu mít skoro čas si je poslechnout, naštěstí existuje prokrastinace. :)
Takže tohle je ode mě za tetnto týden opravdu vše a těším se na ten příští. Věřím v to, že mě čeká spousta nové a dobré hudby. Doufám, že se třeba někdy najdou nějaké volně dny, kdy se budu moci na blogu aktivně více prezentovat, takové Vánoční prázdniny by mohly být ideální, ale to koukám moc do budoucnosti.
Bye-bye!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama