!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Petice proti rozpadu WANNA ONE?!

5. října 2017 v 15:47 | Anaj |  KPOP: Ostatní


Zdravím,
tak si tak procházím novinky na allkpop.com a co to mé bystré oko nezahlédne? Titulek, který celému světu říká, že fanoušci skupiny WANNA ONE založili petici, proti rozpadu této nové skupiny. Upřímně čekám něco podobného ohledně MIX NINE, protože je dost možné, že se fanouškům některých zúčastněných skupin nebude líbit, že jejich oblíbence bude muset někdo opustit. A v takovém případě bych to i pochopila, protože přece nemá smysl do takových show hlásit členy skupin, které jsou již po debutu, ale o tom jsem již psala. Tak si říkám: "A je to tady, svět se zbláznil." Po rozkliknutí a přečtení jsem zjistila, že petici podepsalo skoro 23 000 fandů téhle bandy, ale jakýsi cíl jejich snažení je 250 000. Což je ještě dost daleko, ale nedivila bych se, kdyby ti fanatici opravdu ty zbývající lidi sehnali.
Vůbec nechápu, proč to ti lidé dělají, vždyť těch jedenáct kluků má jasně ve smlouvě dáno, že se po uplynutí určité doby rozpadnou. Bylo s tím počítáno od začátku celé show až do konce. Jako příklad se dá uvést skupina I.O.I. Ta získala opravdu velkou popularitu, stejně se po uplynutí časového úsoku musely vydat každá svou cestou. Hodně lidí to oplakalo, vždyť i jejich rozlučková píseň byla taková ubrečená (nic ve zlém já je měla ráda). Ale já věřím, že jim to pomohlo, vždyť kdo by neměl zájem o úspěšnou mladou dívku, která si v posledním roce vybudovala kariéru pomocí jedné show? A když náhodou dívka zjistila, že ji to nebaví, nenaplňuje, nebo já nevím co ještě, tak alespoň měla klid a mohla si dělat co chce.
Vraťme se k WANNA ONE. Musím někomu také připomínat, že je tam i MinHyun, který je součástí NU'EST a na kterého všichni fanoušci a skupina trpělivě čekají? Kdyby se náhodou povedlo přetrhat smluvní závazky a skupina by měla pokračovat, znamenalo by to, že NU'EST by byli již napořád jen NU'EST W. A já nevím jak vy, ale já myslím, že klukům ta sláva, kterou pomocí Produce 101 nabyli, zas tak dlouho nevydrží. Teď se o nich sice mluví víc, kluci pracují na jakémsi projektu, ale stejně podle mě fanoušky spíš probudil dočasný odchod MinHyuna. Je to jako když je mistroství světa v hokeji, to jsou všichni vlastenci, ale jakmile MS skončí, nikdo o vlastenectví ani necekne. NU'EST jsou podle mě podobný případ, Min je v jiné skupině, musíme kluky podpořit, než se vrátí. Ale když by se WANNA ONE stali stálou skupinou, tak si myslím, že zájem zase opadne, protože to přestane mít smysl. Dále je zde také SungWoon, na kterého čekají zase v HOTSHOT. (O těch jsem doteď nevěděla, myslím že to jdu napravit.) Na zmíněném webu byl také zveřejněn jeden názor, se kterým naprosto souhlasím. Dotyčný tam píše, že je nemožné nerozdělit skupinu, když už je tak celý fandom rozdělen mezi jedenáct členů. Což je podle mě fakt, někdo má rád toho, někdo onoho, protože přece v té show byl ten dotyčný nejlepší. Nevím jestli by se opravdu našlo tolik lidí, kteří je mají rádi všechny stejně.
Tímto bych chtěla vzkázat všem fanatickým fanouškům WANNA ONE, nechte toho. Již od začátku jste přece věděli, že se po roce a půl rozpadnou, bylo vám to řečeno dopředu, takže klid. Chápu, že si je někdo mohl natolik oblíbit, že je pro něj zkrátka strašně těžké se jich vzdát, ale život není fér, to je třeba si uvědomit. Navíc si myslím, že většina z těch jedenácti se bude nějakým způsobem aktivně prezentovat, ať už na hudebních pódiích, nebo nějakým podobným způsobem, takže možnost je podporovat, tímto rozhodně nemizí. Plus tady vynikne ta individualita, kdy si každá skupina fanoušků může podporovat toho svého oblíbence. Navíc je před celou skupinou ještě spousta měsíců, myslím že rozpad je hlášen až na konec příštího roku, kdy budou tvořit jako celek. Takže pokud je máte tak rádi, tak užívejte jejich hudbu a v určitý čas je nechte jít, bude to všechno mnohem jednodušší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama