!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Comebacks: MASC, SF9, UP10TION...

14. října 2017 v 14:50 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Zdravím,
dnes je má nálada o dost lepší, takže se směle můžeme vrhnout na comebacky, které nám kpop za posledních pár dní nadělil a že jich opravdu nebylo málo. Jdeme na to!

No a jako první si vezmu na paškál SEVENTEEN, tedy přesněji jejich Performance tým. Ti 9. října vydali singl 13월의 춤, tedy třináctý tanec. Já nejsem nějaký extrémně velký zastánce této obrovské bandy a ani předchozí dva singly od jiných týmů mi nepřišly nějak extra zajímavé. Tento pokus má neotřelou melodii a zajímavou choreografii. Takže asi tak, co se tance týče nemám co vytknout, myslím že kluci si titul Performance zaslouží, protože to co ve videu předvedli je toho opravdu hodno, ale jinak zase žádná sláva.

10. října fanoušky skupiny PENTAGON překvapili tři členové a to: E'Dawn, Kino a Wooseok s písní Lift Off. Kluci si ji sami složili od hudby přes text až k aranžmá. V závěrečné verzi slyšíme jen Wooseoka a E'Dawna, ale Kino se podílel na hudbě a zpracoval aranžmá, takže se určitě sluší ho zde zmínit. Nejedná se sice o oficiální singl, ale i tak jsem si řekla, že ho zařadím, protože se mi to líbí. Video nás provede jejich návštěvou Japonska, takže máme o zábavu postaráno.

Nyní se můžeme v klidu přesunout na dvanáctý říjen, který byl opravdu plodný. Vezmu to podle abecedy, takže jako první tu máme skupinu MASC. Původně čtyřčlenná skupina se nám rozrostla na osm členů a je to znát. Upřímně nevím co k jejich písním Do Ita Run To Youříct. Ta první je značně ztřeštěná, není to úplně můj styl. Run To You mi přijde jako taková rozlučka se čtyřčlennými MASC a také se mi víc líbí. Závěrem, budou mi chybět jen ti čtyři kluci, ve kterých jsem se tak nějak vyznala a podle tohoto soudím, že už je ani nebudu vyhledávat. Není to tím že jich je osm, to bych překousla, ale nějak se mi nelíbí styl jejich comebacku. Tina a Strange byly podle mě mnohem lepší po konceptové stránce.


Na SF9 nemám nijak vyhraněný názor, jednou se mi od nich něco líbí a jindy zase ne. Je to jako na houpačce. Když jsem si ale poprvé pustila O Sole Mio, naprosto jsem tomu propadla. To jak se jim povedlo propojit latinu, italštinu, španělštinu a angličtinu s korejštinou aniž by to znělo uměle, je až neuvěřitelné a samotné video je také suprově zpracované. Já pouštní tématiku žeru a tohle na mě takovou tou exotikou úplně dýchá. Navíc kluci jsou k sežrání. Nádhera.

UP10TION jsou další z těch velkých skupin u kterých si nikdy nejsem jistá, zda se mi jejich příští comeback bude líbit. KLuci již nějakou dobu vystupují jen v devíti, ale to jim vůbec nebrání vydávat nové věci. Já bohužel nevím jaký postoj k jejich novince Going Crazymám zaujmout. Něco se mi na ní líbí, plus ta choreografie je krásná a video také není k zahození. I přes to se v ní ale nemůžu zhlédnout, něco mi na ní nesedí a pořád nevím co. Vždyť je to energetická a chytlavá melodie, tak co je špatně?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama