!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Comebacks: BTOB, Taemin, Highlight...

16. října 2017 v 14:45 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Zdravím,
upřímně jsem nečekala, že toho dnes bude tolik, ale spousta koreských idolů si asi přeje, abych to nezvládla a zkolabovala, takže jdeme bez váhání nato.

BTOB se vrátili s albem Brother Act. Jako titulní píseň jim posloužila nádherná balada 그리워하다 (Missing You). BTOB si mě získali s písní I'll be Your Man, do té doby jsem je moc neznala a nezajímala se o ně. Teď ale můžu říct, že jsem neskutečně dojatá, jejich tvorba je podle čím dál tím lepší a Missing You to jasně dokazuje. Nejsem na balady, ale tohle se dá poslouchat.

HIGHLIGHT neposlouchám a neposlouchala jsem je ani jako Beast, ale tenhle comeback se jim podle mě moc povedl. Písnička Can Be Better a i video k ní jasně znázorňuje můj život. Nebo teda alespoň to jak bych chtěla žít. Jsem smolař to ano, ale jak je v textu několikrát řečeno: "Dnešek bude již brzy včerejškem." Tak proč se s tím zbytečně zatěžovat. Prostě mohlo by být líp, ale i hůř. Kéž by mi to vždy šlo takhle optimisticky. Písnička je to rytmická, veselá a hlavně strašně chytlavá, už se jí asi nikdy nezbavím. :)

SEVENTEEN stále pokračují s jejich týmovými projekty a nyní se na nás vrhli kluci z pěveckého týmu s písničkou Pinwheel. A já musím říct, že je to zatím to nejposlouchatelnější, co jsem z jejich týmů slyšela.

Taemin (SHINEE) vydal své již druhé sólo album MOVE se stejnojmennou titulní písní. Takže abych to nějak shrnula. O Taeminovi je známo, že je skvělý tanečník, ale to co předvedl tady, to bylo... Zkrátka jsem po prvním shlédnutí videa ani pořádně nevěděla, jak zní samotná písnička, protože jsem nemohla odtrhnout oči od něj, což je zřejmě záměr. Až na druhý pokus jsem si mohla tedy v klidu říci, že ta písnička je opravdu dobrá. Prostě Taeminův styl a ať si kdo chce co chce říká, já v tom pořád vidím a trochu i slyším Michaela Jacksona. Je vidět, že to bude Taeminův vzor, a kdyby Michael žil, rozhodně by se za něj nemusel stydět.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama