!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Výlet do Osvětimi

23. září 2017 v 13:20 | Anaj |  Moje tlachání

Zdravím,
tohle bude jen takový rychlý článek, neboť času je málo a práce hodně. Učitelé se na nás asi domluvili, protože ví, že příští týden bude kratší, tak abychom nezaháleli. :)
Již nám začal podzim, a tak se naše škola rozhodla, že se vypravíme na exkurzi do koncenrtečního tábora Osvětim. Neboť zamračené, deštivé podzimní dny jsou prý ty nejlepší k navození té správné atmosféry. Ale proč se tu o tom vůbec zmiňuji. Jde o to, že jsem dost slabá povaha a myslím opravdu slabá. A nejsem si jistá, kolik toho tam na mě čeká a zda bych to zmákla. Takže mě napadlo zeptat se zde, třeba sem zabloudí někdo, kdo již Osvětim, nebo nějaký jiný koncentrák navštívil a mohl by mi tak zhruba přiblížit, jak hrozné to je. Viděla jsem něolik filmů a četla knihy s touto tématikou, ale vím moc dobře, že mi z těch filmů bylo špatně. Nechápejte mě špatně, vůbec nemám nic proti tomu, si tyto hrůzy připomínat, protože když zapomeneme, může se to snadno stát znovu, což je v dnešní době dost aktuální téma. Jen já tyhle věci snáším dost špatně, tak jestli má vůbec cenu tam jezdit, abych se tam hned nesesypala. Takže předem moc děkuji za všechny odezvy, i ta nejmenší zkušenost mi pomůže.
Já se tedy loučím, neboť mě čeká halda učení a matematika je zlo. I když mi můj milovaný bráška stále opakuje, že statistika je to nejjednodušší co může být. A já mu stále opakuji, že já jsem ve třeťáku na střední a on to bral v sedmičce. Mějte se, Bye-bye!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama