Písnička měsíce - srpen

1. září 2017 v 11:17 | Anaj |  Song měsíce


Zravím,
po nějaké době jsem zpět a to s vyhodnocením uplynulého měsíce. Ale ještě než se na to vrhnu, bych se chtěla zmínit o dost smutné události pro všechny Inspirits. Hoya opustil skupinu, to není žádná novinka já vím, ale neboť jsem byla uplynulé tři dny bez internetu, nevěděla jsem o tom, a ráda bych vyjádřila jemu i zbývajícím členům skupiny svou veškerou podporu. Infinite jsou podle mě jedni z nejlepších, a i když teď bez Hoyy, věřím že stále budou. Hoya neobnovil svou smlouvu pravděpodobně ze zdravotních důvodů a také proto, že se chtěl věnovat něčemu jinému. Nechci tady spekulovat, takže mu jen přeji hodně štěstí do budoucna. Není to tak dávno co vydal cover k písni od Eda Sheerana Thinkig Out Loud, užijte si ji a poté se můžeme vrhnout na song měsíce.

Takže, hned na začátku měsíce mě dostaly 9Muses a jejich song Love City, bylo to něco trochu jiného než Remember, ale dost jsem si ho oblíbila.

Hned den poté vydali Winner album se dvěma singly a já si zamilovala Love Me Love Me. Obě dvě písničky byly jako stvořené na léto, ale tahle se mi zalíbila víc.

Dalším podle mě velkým úspěchem bylo další singl album od Day6 v rámci projektu EveryDay6. Titulní písnička What Can I Do obsadila můj playlist a nechce se jí pryč.

Pokud bych měla mluvit o překvapení, tak to rozhodně bude o zpěvačce Sunmi, která vydala singl Gashina. Nikdy předtím jsem o ní neslyšela, ale tenhle song je podle mě skvělý.

Nu a teď se dostaneme k bodu, který je trochu překvapivý a pro mě samotnou zvláštní. Jedná se o nové album od Taeyanga a jeho dvě titulní skladby Darling a Wake Me Up. Vím, že když to vyšlo, byla jsem nadšená, ale jak šel čas mé nadšení opadlo. Nevím proč ale od vydání jsem to slyšela asi třikrát a nejsem si jistá kolikrát to chci slyšet. I takové věci se stávají, když na začátku nějakou písničku naprosto ilujete a za týden o ní nechcete ani slyšet. Bohužel.


Tento měsíc se dostaneme i ke zklamání. To mi způsobila Hyuna a její singl Babe.Po světě je to velmi populární a Hyuna je nazývána královnou léta, ale já to tak bohužel nevidím. Ta písnička se mi prostě až tak nelíbí a nevím proč. Dost jsem se na comeback těšila, když už teď nemám možnost vidět 4Minute pohromadě, tak alespoň sólo. Hyunu mám dost ráda, ale nikdy se nemůžete zavděčit všem, to je normální.


Takže to bychom měi projitý měsíc srpen a nezbývá nic jiného než... vlastně ještě bych chtěla říct, že debuty sleduju, ne všechny, ale je jich dost a snažím si znich vybrat své nové oblíbence, jen se o nich zatím nebudu zmiňovat, ale na konci roku bych to shrnula. To jen tak mimochodem, protože tenhle měsíc debutovalo poměrně dost skupin a žádná z nich tu není zmíněna. Tak a teď k závěrěčnému vyhlášení vítěze. Stává se jím opět duo a to VIXX LR a jejich song Whisper.
Já prostě Raviho a Lea žeru a dohromady vždy vvytvoří něco, co je nezapomenutelné. Já nevím co k tomu víc říct, ta písnička je skvělá, ale to blebtám pořád to samé dokola, takže to tady ukončím. Bye bye!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama