!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Novinky ze světa Kpopu #2

24. září 2017 v 9:00 | Anaj |  KPOP: Ostatní
Zdravím,
stále nevím jestli to dělat pravidelně nebo ne. Spíš budu něco takového dělat, když mě něco zaujme a nebude se mi na to hodit jiný typ článku. Jinak psala jsem to ještě včera večer, ale bylo mi to po té Osvětimi vydat ještě ten den, takže to tu je až dneska. Mimochodem to řízení je fakt zabíračka. Teda alespoň po těch čtyřech týdnech, co jsem neviděla volant. Upřímně z toho mám trochu strach, ale naši mi říkají, že to chce vyjezdit, tak to snad bude dobré. Ale teď už k věci.

První věc a vlastně hlavní důvod proč jsem tady je ten, že TS Entertainment má v plánu nechat debutovat novou klučičí skupinu. Nedávno vydali jakousi upoutávku ve formě videa, ještě před tím byla vydána tajemná fotografie. Nyní již víme, že se bude jednat o deseti člennou skupinu, jejíž nejstarší členové budou narozeni v roce 2000. Již toto datum mi vyrazilo dech. Debutovat budou již desátého října. A já mám strach. Mám strach, že TS přestane úplně dbát na své ostatní skupiny viz Secret, B.A.P, Sonamoo atd. Když se to tak vezme tak na Secret kašlou už teď. B.A.P s nimi již problémy měli a teď by poteřbovali, aby byli řádně propagováni, aby se jim dostalo zasloužené pozornosti. Sonamoo je zase poměrně mladá skupina na to, aby se na ni zapomnělo. Ale i když mám proti TS své výhrady, klukům nepřeju nic špatného, naopak. Těším se s čím přijdou, když jsou pojmenováni tak velkolepě Teen Rising Champion in a New Generation (Mladý stoupající šampion nové generace) ve zkratce tedy TRCNG. Oni si určitě chtějí jen splnit své sny a nikdo je za to nemůže odsuzovat, i když to možná bude znamenat konec takového jména jako je B.A.P. Nejsem si jistá, ale klukům by již brzy měly končit smlouvy, a tak přemýšlím nad tím, zda je budou chtít obnovit či zda je budou mít vůbec šanci obnovit. Po internetu kolují spekulace, že mini album BLUE bylo jakýmsi rozloučením s B.A.P, co si budem povídat, ten náhrobní kámen by tomu nasvědčoval. Ale na druhou stranu kluci jsou aktivní na propagacích, moderují různé pořady a účastní se různých talkshow a prý by měli zase vyrazit na tour, což mě lehce děsí kvůli jejich zdravotnímu stavu. Nu uvidíme, nechci nic zakřiknout a jen tedy popřeji novým klukům hodně štěstí a aby to jejich mladá těla vydržela, protože věřím že za jejich debutem je spousta dřiny a nervů.
Přikládám jejich rozvrh, kde jsou datumy, kdy vyjde jaká ukázka atp., kdyby se o ně někdo zajímal.

Další poměrně smutnou zprávou je Hui-ho (24K) zahájení dočasné pauzy od skupinových aktivit. Není první, pro stejnou věc se rozhodli již dřív dva členové skupiny. KLuci vyráží na svoje, v tomto roce již druhé, světové turné. Hui již chyběl před tím na koncertech prý kvůli složité situaci mezi Koreou a Čínou, proč je to teď, netuším. Je mi to líto, tahle skupina si prošla mnohými změnami v sestavě, a tak doufám, že Hui je nakonec neopustí úplně. I když, když vidím ten stav částí písní, které zpívá on a které by se dali spočítat na rukou, nevím nevím. 24K poslouchám, jejich poslední comeback s Only You mě dostal do kolen, takže jsem z toho teď taková rozesmutnělá. Navíc jsou to všichni skvělí tanečníci, jen tak mimochodem.

Dobrou zprávou je písnička, kterou vydal Youngjae (GOT7) ve spolupráci s Elliotem Yaminem a Sanjoy-em. Victim of Loveje rytmická, refrén je svižný a hlavně chytlavý. A další malé plus je opět angličtina, ano opět písnička v angličtině, mezinárodní fanoušci si mohou jen mnout ruce potěšením. Je pravda, že v částech, kde Youngjae zpívá sám, mu některá slova nerozumím, ale to je u korejců normální, že vyslovují anglicky jinak. Takže nebudu brblat a radši si zzametu před vlastním prahem, protože ani moje angličtina není dokonalá. GOT7 navíc na říjen plánují comeback, takže tohle je takové to správné navnazení, abychom se těšili na nové album.

A poslední trochu kuriózní zprávou je, že CL, bývalá leaderka (to je divné slovo, není pro to něco lepšího?) 2NE1, nazpívala soundtrack k filmu My Little Pony. Ano ta CL, která vydala skladby jako The Baddest Female a Hello Bitchesa spoustu dalších podobných drsných písní. Písnička k filmu se jmenuje No Better Feelin'a je to taková klasická pohádková písnička, víte co myslím. Dobře se to poslouchá, i když si myslím, že to není úplně styl CL, ale pokud do toho šla s tím, že se jí to líbí a nebylo to jen pro peníze a slávu, která z toho bude plynout, tak proč ne. I když, po zamyšlení, jací fanoušci by jí přibyli? Děti kolem deseti let věku, nevím sleduje někdo starší MLP? A ty by měly poslouchat její "klasické" písně?! Zajímavá a trochu děsivá představa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám soundtrack od CL?

Ano 0% (0)
Tak napůl 0% (0)
Ne 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama