!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Konec prázdnin

2. září 2017 v 16:56 | Anaj |  Moje tlachání
(YoungJae to se svým výrazem vystihuje naprosto přesně)
Zdravím,
opravdu se nedá nic dělat, už je to tak. Prázdniny pomalu ani nezačaly a už končí, smějí se jen vysokoškoláci, ale nebojte boží mlýny melou pomalu ale jistě. :)
Mimochodem, přijde to jen mně, nebo ty prázdniny utíkají rok od roku rychleji a rychleji? Ano, i školní rok mi přišel ve druháku kratší než v prváku, ale stejně to bylo dost dlouhé na to, abych z toho byla dokonale psychicky unavená. Kdybych měla své prázdniny shrnout, nepotřebovala bych moc slov. Stačilo by: "Jaké prázdniny?!" Ano to dokonale vystihuje moji situaci, protože jsem celou "dovolenou" chodila do práce nebo navštěvovala autoškolu a šrotila se zákony a vyhlášky. A když už jsem měla auto za sebou a vypadalo to, že si užiju poslední týden volný, tak jsem samozřejmě musela jet na letní školu do Prahy a jak jeden z význačných hostů sám řekl: "Kdo by místo toho aby si užíval volno, šel do školy?" Odpověď zní, jen totální cvok. Protože tohle normální člověk udělat nemůže, i když já si o sobě myslím, že jsem poměrně normální, ale jak říká naše známá, psychiatrička: "Nejste normální, jen špatně diagnostikovaní." Takže já si osobně namlouvám, že jsem to udělala, abych věděla, co mě bude čekat na výšce. Upřímně mě to ještě víc zmátlo, než aby mi to pomohlo, ale to bude určitě jen vedlejší účinek, na který se nevztahují reklamace. Jinak byl tu týden, kdy jsme jezdili na výlety, ale ten lně vynahrazuje čtrnáct dní bílení a vystěhovávání věcí z místností a to jsme pěkně prosím ještě neskončili. Chybí nám chodba, ale na tu si prý pozveme malíře.
Upřímně teď jsem úplně zapomněla, o čem jsem se tady chtěla zmínit. Asi jsem nám školou povinných a dobrovolných chtěla připomenout, že školní rok je opět tady. Již toto pondělí zasedneme do lavic těch našich ústavů a necháme si vlévat moudro do hlav. Omlouvám se, že někomu možná zkazím sobotu a neděli, ale já se koněčně dokopala k tomu si zbalit věci na intr. V neděli nastupuju. Nevím jak to bude s aktivitou. Asi dost mizerné. Sice si s sebou beru notebook, ale to jsem dělala loni a předloni taky a nikdy mi to nevydrželo déle než dva měsíce. Ale třeba to bude letos lepší. Také je třeba počítat s vytížeností ve škole, protože ta bude určitě jako každý rok, dost velká. Naše škola je v tomto dost náročná, nechci ze sebe dělat chudáka, ale je to tak. Věřím, že se to děje všude. Jeden a ten samý učitel vám jeden den řekne: "Já chápu, že se nemůžete učit na všechny předměty najednou." ale hned den nato otočí o třistašedesát stupňů "Jak je možné, že jste se nenaučili na můj předmět?!"
Já už to opravdu ukončím, abych neblebtala úplné blbiny. Přeji vám všem hodně úspěchů ve škole a ať se dožijete dalších prázdnin. Já osobně již odškrtávám dny do prvního státního svátku. :)
Takže vzhůru do toho a půl je hotovo...
... a nebo taky ne. :)

Bye-bye!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama