Comebacks: K. Will, B1A4, Drug Restaurant...

28. září 2017 v 17:58 | Anaj |  KPOP: Comebacky
S comebackama se tento týden snad roztrhl pytel, navíc jsem objevila nové autory, které jsem doteď nesledovala, nebo vůbbec neznala. A neboť včera nebyl žádný čas, tak to tady shrnu dneska. První se zde objeví, pro mě v podstatě neznámá kapela Drug Restaurant. Neposlouchám je, ale vím, že teď nedávno měli koncert v Praze, což určitě každého českého fanouška potěšilo a podle recenzí to byl skvělý zážitek. 23. září vydali video k Ain't I Good To You, jedná se o verzi kapely, bez nějakých postraních efektů. Musím uznat, že jejich zpěvák má opravdu krásný hlas, a i když se jedná o baladu, líbí se mi. Další věc, která mě překvapila je, že zpívá anglicky. Nesleduju je, takže nevím jestli je to normální, ale je to překvapivé. Člověk vidí jak je ta angličtina populární, vždyť i čeští zpěváci zpvají anglickyy, aby prorazili.

24. září se spojili leadři slupiny SEVENTEEN (skupina je rozdělena na tři "skupiny" taneční, hiphopovou a pěveckou a každá má svého leadra) a vydali písničku Change Up, které jsem se snažila co nejdéle vyhýbat, protože Seventeen zrovna neposlouchám, ale nakonec jsem v rámci těch comebacků podlehla a poslechla si to. No, že by mě to chytlo se říct nedá.

25. září se vrátila skupina B1A4. Tahle skupina pro mě byla společně s B.A.P tou první. Milovala jsem jejich písničky jako Solo Day, Only Learned Bad Things, OK a spoustu dalších. Postupem času těhle pět kluků ale vystřídaly jiné skupiny a já na ně tak trochu zapomněla. Avšak když jsem náhodou narazila na píseň A Lie, kterou v té době vydali, zpozorněla jsem, jejich tvorba se podle mě posunula o dost dál, což jejich novinka Rollin,naprosto potvrzuje, takže myslím, že jejich čas opět nastal.

Téhož dne jsem na youtube narazila na dvě videa od kapely, kterou jsem doteď vůbec nezaznamenala, ale po poslechu jsem hořce zalitovala. Royal Pirates se loučí se svými fanoušky, neboť jejich budoucnost je ohrožena, takže vydali album Hasta La Vista a dvě videa a to ke Hasta La Vista a Where U At.První zmiňovaná je svižnější, Where U At je spíš baladového ražení, ale obě jsou nádherné. Je mi opravdu líto, že jsem na ně nenarazila dřív. Obě videa jsou dělaná ve stylu náhledu do zákulisí, autogramiád, focení... Prostě takové ty klasické věci, co každý idol musí absolvovat a tímto náhledem je to pro fanoušky bližší.


Jako dalšího zmíním zpěváka K.Willa, kterého tak matně znám, ten vydal 26. září album s titulní baladou Nonfiction, K.Will je podle všeho přeborníkem v baladách. Podílí se na tvorbě, což je samozřejmě velké plus a moc hezky se poslouchají.

27. září uskutečnil sólo debut člen skupiny Block B, P.O. A to skladbou Men'z Night, na které spolupracoval také zpěvák a skladatel Chancellor. Písničku napsali tito dva společně a musí se jim nechat, že je chytlavá. No a to video je tak šílené, až je to vtipné.

Úplně na závěr přidávám comeback (24.9.), který se ale nevztahuje ke k-popu. Lay je sice součástí skupiny EXO, ale stejně jako on, je jeho písnička I Need U čínská. Moc se o c-pop nezajímám, ale tenhle počin je krásný. Moc se mi líbí, že tuhle písničku Lay věnoval svým rodičům k výročí jejich svatby. Video je moc hezky zpracované sezajímavým nápadem a písnička sama o sobě je moc hezká. Takže, i když jsem byla zklamaná, že se neúčastnil propagací se skupinou a na albu vlastně vůbec nebyl, za tohle to určitě stojí.

Teď jen doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, bylo toho tolik, že jsem z toho dost zmatená. Tak zatím
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama