!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Winner - Island, Love Me Love Me M/Vs; SNSD - Holiday, All Night M/Vs

4. srpna 2017 v 20:44 | Anaj |  KPOP: Comebacky

Winner jsou po několika měsících zpět. A to se singl albem Our Twenty For, které obsahuje dvě skladby Island aLove Me Love Me, ke kterým byla natočena i videa. A jestliže jsem minulý měsíc říkala, že lepší letní songy nebudou, musím to vzít zpět. Winner vážně mé očekávání, které bylo po skladbě Really Really celkem velké, nezklamali a já se tak můžu těšit pohledem na dvě skvělá videa a poslechem dvou ještě leších letních písní. Těžko říct, která se mi líbí více. Asi to bude Love Me Love Me, zatímco u Island se mi víc líbí video, ale je to opravdu dost vyrovnané. :)


Další skvělou zprávou pro všechny fandy je, že se po dvou letech vrací královny kpopu Girls' Generation s albem Holiday Night, kterým oslavují svoje desáté výročí na scéně. Já se musím přiznat, že jsem SNSD nikdy moc neposlouchala a nevyhledávala. Samozřejmě ale uznávám, že to někam dotáhly a některé jejich písně i znám, ale nemám potřebu je hledat. Stejně tak je to i nyní. Narazila jsem na ně náhodou, jinak bych ani nevěděla, že měly comeback. ;) Album má dvě titulní skladby Holiday a All Night. Ani jedna z nich mě nijak zvlášť nedostala, videa jsou sice barevná a je z nich cítit párty atmosféra, ale já poslední dobou vyhledávám spíš něco jiného. Tímto rozhodně neříkám, že se comeback nevydařil, já SNSD uznávám, jen je neposlouchám. Navíc se mi líbí ten nápad u videa All night, kde každá členka něco říká. Asi budu muset někde najít titulky. :) Myslím si, že pokud máte holky rádi, rozhodně vás nezklamou.
Gratuluji jim tímto ke krásnému výročí, ne každý interpret, zvlášť když jde o skupinu, se takového čísla dočká a přeji jim ještě spoustu úspěšných let jak jako skupina, tak i v sólových aktivitách.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama