!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

NU’EST W; McKay & Jae & MAJORCODE; MONSTA X

27. července 2017 v 20:12 | Anaj |  KPOP: Comebacky
Zdravím,
prosím nezabíjejte mě, že tu nic dlouho nebylo, ale když já byla tak strašně unavená. Pravidelně každý den při cestě domů usínám v autobusu. Divím se, že se mi to ještě nestalo za volantem. V autoškole začíná jít do tuhého. Měla bych si zkoušet testy nanečisto a opakovat pravidla, ale kdy to bych ráda věděla. Další problém je řízení, prostě se mi pořád pletou takové zásadní věci, jako kdy jen brzdit a kdy si sešlápnout i spojku a rozjíždění na křižovatkách, to je zlo. Už vidím, jak řidičák neudělám... Ale kvůli tomu tu teď nejsem.
NU'EST W (tj. NU'EST bez MinHyuna, který se stal součástí skupiny Wanna One, která vznikla v rámci projektu Produce 101 season 2) již včera vydali singl If You,který si mě získal. Kluky moc neposlouchhám, ale tohle je moc povedený odpočinkový song.

Dalšími pány na holení jsou Jae z DAY6, zpěvák McKay a producent MAJORCODE. Tohle trio dalo dohromady krásný letní song Natural.Vím, že jsou kluci z DAY6 talentování, ale tohle je orpavdu pecka. Je to laděné do tanečního stylu, takže na nějakou párty úplně ideální. Zkrátka další píseň na můj playlist.

A nakonec mi tu zbyli Monsta X, kteří dnes vydali singl Newton. Je strašné, jak se všichni snaží dělat letně laděné písně, člověk pak neví, kterou si vybrat. Nezařadila bych ji mezi jejich nejlepší počiny, asi proto, že mám letních songů už docela dost, a proto jsem se stala vybíravou, ale je to pěkné. Proti videu absolutně nic nemám, to se vážně povedlo, úplně z toho sálá léto a kluci si užívají spoustu zábavy, snad to tak vypadalo i při natáčení. :) Nevím, zda tahle píseň poputuje na můj playlist, ale určitě si ji párkrát ještě pustím.


Loučím se s informací, že "usilovně" pracuju na novém informačním článku. A opravdu mi to trvá tak dlouho, protože někteří lidé nemají rozum, při zakládání skupin. Normálně, já bych zakázala vytvářet skupiny o více než sedmi členech. To jen abyste věděli, že se neflákám.
Zatím Bye-bye!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama