!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

BTS provádí změny, remake Come Back Home, návrat SJ - má "kniha stížností"

7. července 2017 v 20:35 | Anaj |  Moje tlachání
Zdravím,
jsem tady zas až večer, ale to přece vůbec ničmu nevadí. :)
Tak začneme něčím pozitivním. BTS vydali remake k písni Come Back Home od Seo Taiji And Boys. Tahle píseň byla vydána již v roce 1995 a já chtě nechtě musím uznat, že se jim to povedlo. Je to jiné než originál, sálá z toho takový styl "starých" BTS. Video je také pěkně propracované. Myslím, že obě verze stojí za to slyšet a vybrat si z nich svou oblíbenou.


Tak to by bylo pozitivní, tím ale končím a začínám si stěžovat. BTS sice vydali krásný remake, ale zároveň vydali oznámení o změně loga a také změně anglického významu zkratky BTS. Ta odteď neznamená Bulletproof Boy Scouts (což bylo beztak divné nemělo by to potom být spíš BBS?), ale budou vystupovat jako Beyond The Scene. A tím mě tak trochu naštvali.
To se přece nedělá, ne po čtyřech letech na scéně. Kdyby to alespoň změnili kompletně všude, ale to ne. V korejštině je jejich jméno stále Bangtan Sonyeondan. Jako pochopila jsem, když Beast změnili své jméno kvůli přechodu do jiné společnosti, ale tohle nepobírám. Co se loga týče proti tomu nic nemám, myslím že je hezké jak to znázorňuje spojení s fanoušky, že jeden bez druhého by nebyli.
Tyto změny se vysvětlují tak, že dojde ke změně konceptu celých BTS. Celkově mám pocit, že se kluci již nějakou dobu snaží o něco nového. Začalo to s Blood Sweat & Tears a pokračovalo to Spring Day, která se mi opravdu nelíbila, klidně mě za to ukamenujte. Not Today byl v podstatě takový poslední výstřel, vždyť tam vlastně skoro všichni zemřeli, možná to mělo něco znamenat. *A je to tady, začínám filosofovat.* Nebo taky ne, nu to už je jedno, každým pádem já teď musím opravit článek o BTS, který jsem vydala asi dva dny před změnou, kdybych já blbá počkala. 씨발
Možná byste mě neměli brát moc vážně, až tak moc mi to nevadí, spíš jsem unavená a přeháním. :)
Nu a zatřetí, to vezmu opravdu krátce. Ke konci roku se měli na scénu vrátit Super Junior (= SJ) se všemi členy, tedy kromě těch co jsou na vojně. Docela jsem se těšila, SJ jsou podle mě taková klasika, něco co je pro KPop symbolické. A teď čtu, že se nevrátí komplet, že Sungmin se nezúčastní propagací ani koncertů, zajímalo by mě zda bude na albu, protože si to někteří fanoušci nepřejí. Avšak co mě rozesmutnilo nejvíc, byl důvod proč. Sungmin se oženil, což se některým "fanouškům", to slovo musím dát do uvozovek, copak je to za fanoušky, když ani nepřejí svému idolovi, aby byl šťastný? Když jsem četla ty titulky, říkala jsem si co provedl tak hrozného? Ale, že je to kvůli tomuto, by mě nenapadlo. Nejlepší na tom všem je, že on ještě napsal vzkaz, kde se omlouvá. To mi přijde naprosto absurdní, no ne? Já tu korejskou kulturu asi nikdy nepochopím. Takže se teď sice těším na comeback, ale vím, že tam zase nebudou všichni, kteří by tam mohli být a to kvůli takové "hlouposti".
SungMin se svou ženou Kim SaEun


Všem, kteří to dočetli až sem, pokud tu někdo takový je, upřímně gratuluji.
Mějte se a dobrou noc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama