!NOVÝ AKTIVNÍ BLOG ZDE!

Vítejte na mém blogu

30. června 2017 v 21:03 | Anaj |  O Blogu
Ahoj,
budu zde vystupovat jako Anaj a zdravím vás všechny u historicky prvního článku na tomhle blogu.
Nevím, co mě to popadlo, ale měla jsem takovou slabou chvíli, nevěděla co dělat a nenapadlo mě nic lepšího, než si založit blog, kde bych se z toho mohla vypsat a otravovat svými problémy i na internetu. No není to skvělý nápad? Možná jo a možná ne, to se pozná časem.
Při zakládání jsem opravdu dlouho přemýšlela, o čem vlastně budu chtít psát. Tento blog není moje první zkušenost s blogováním, vždy jsem ale měla blogy zaměřené na jedno téma a vždy to krachlo, neboť se mé zájmy postupně odklonily od daného tématu. Rozhodla jsem se tedy, že nejlepší bude nějaké neutrální jméno abych mohla psát o všem, co mě bude zajímat, co budu ráda dělat apod. Mám v plánu informační články o svých oblíbených skupinách (bude se jednat převážně o KPop, jen aby bylo jasno), mé "pokusy" o recenze na knihy, které si přečtu, popřípadě i nějaké pohledy do mého života. Chtěla bych zaznamenat co nejvíc věcí, co se kolem mě budou dít, protože já ráda píšu, neříkám, že dobře, ale ráda. Takže když se budu "nudit" tak místo civění do blba zavítám sem a něco se pokusím vyplodit :).
Budu se snažit být co nejvíce aktivní, tak dlouho jak mě to bude bavit, a to i přes to že tu nebudu mít žádnou návštěvnost. Protože mám občas takové chvilky, kdy se potřebuju nějak "kreativně" vyjádřit a myslím, že ač nenavštěvovaný blog, mi v tom může pomoci.
Měla jsem krásně připravený text do profilu, abych se co nejlépe představila, ale co blog neudělal? Odmítl mi to uložit. Takže můj profil není rozhodně takový, jaký jsem si ho představovala, ale i přes to pokud byste se o mě chtěli dotvědět něco víc, zavítejte tam.
Uf, já myslím, že by to pro začátek mohlo stačit. Dost možná jsem někoho hned ze začátku odradila, ale doufám že to nebude tak hrozné, že ta slátanina nahoře dávala trochu smysl a vy se sem třeba budete rádi vracet.
To je ode mne opravdu vše a mě zbývá jen jedno: " Vítejte v mém (ne)obyčejném světě."

Loučí se Anaj

Na obrázku je Amira, nedávno narozená v ZOO v Plzni, bude mi sloužit,
jako avatar neboť já zbožňuju lvy a hezčí lvíče jsem asi neviděla. Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama